Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2023-02-14  |  Ostatnia aktualizacja: 2023-02-20
Współpraca partnerska xtech.pl z Wyższą Szkołą Ekonomii i Informatyki w Krakowie
Partnerstwo xtech.pl i WSEI
Partnerstwo xtech.pl i WSEI

Z radością informujemy, że xtech.pl i Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie (WSEI) ogłosiły rozpoczęcie współpracy partnerskiej. Obie strony uznają tę współpracę za strategiczne połączenie wiedzy i doświadczenia, które pozwolą im jeszcze lepiej odpowiadać na faktyczne potrzeby rynku pracy.

Firma xtech.pl została partnerem kierunku studiów podyplomowych WSEI – Programowanie aplikacji webowych w środowisku Microsoft. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów, programistów którzy dzielą się swoim doświadczeniem, a realizowane ćwiczenia oparte są o przykłady z ich codziennej pracy. Słuchacze kierunku, którzy ukończą studia z najwyższą oceną i dadzą poznać się od najlepszej strony, otrzymają propozycję stażu w xtech.pl, gdzie będą mogli w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę i zyskać cenne doświadczenie.

xtech.pl oferuje szeroki wachlarz usług informatycznych, jednocześnie przy udziale 8 portali branżowych jest liderem w dostarczaniu klientom kontaktów handlowych. Od 2023 xtech.pl znajduje się na mapie podmiotów internetowych IAB Polska w kategorii Lead generation. Natomiast WSEI jest renomowaną uczelnią, która kształci następne pokolenia specjalistów w dziedzinie ekonomii i informatyki.

Zapisy i więcej informacji o kierunku dostępne są pod linkiem: https://podyplomowe.wsei.edu.pl/programowanie-aplikacji-webowych/

Kategoria wiadomości:

Inne

Źródło:
własne
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także