Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2019-12-05
Ekogroszek ogrzeje Twój dom

Zaczęły się zimne, wręcz mroźne noce i dni. To niezawodny znak, że można ogłosić sezon grzewczy za otwarty. Skoro tak, to czas najwyższy rozejrzeć się za dobrym opałem. W tym celu zajrzyj tutaj: https://www.superopal.com/

  1. Czym jest ekogroszek
  2. Dlaczego warto kupić ekogroszek
  3. Dostawa prosto do Twojego domu
  4. Ekogroszek dobry wybór
  5. Czym jest ekogroszek

Mamy takie czasy, że nawet opał chce być „eko" i w pewnym sensie jest: https://www.superopal.com/ekogroszek/ . Ekogroszek brzmi tajemniczo, więc warto zadać sobie pytanie, czym jest ten rodzaj opału? Ekogroszek to po prostu paliwo stałe, wyprodukowane z węgla kamiennego lub brunatnego, którym najlepiej się pali w kotłach retortowych. Podczas spalania ulatnia się z niego niewielkie ilości tlenków siarki, a po spaleniu powstaje stosunkowo niewiele popiołu. Zatem można powiedzieć, że ten rodzaju opału w porównaniu z klasycznym węglem, jest eko.

Dlaczego warto kupić ekogroszek

Ekogroszek to najlepsze rozwiązanie dla kogoś, kto chce mieć w domu ciepło, a jednocześnie pragnie zadbać o ekologię: http://superopal.com/ekogroszek-royal-kwk-wesola/ . Ten rodzaj opału pali się bardzo długo, dając wysoki i rozłożysty płomień. Po tygodniu palenia ekogroszkiem w odpowiednim piecu i przy zachowaniu zasad jego użytkowania, zostanie tylko garstka popiołu. Ekogroszek jest odpowiednio pakowany w worki foliowe z mikrowentylacją, dzięki której możliwe jest jego długie przechowywanie, bez obaw, że straci swoje pierwotne właściwości.

Dostawa prosto do Twojego domu

Nie musisz się martwić o to, w jaki sposób ekogroszek trafi do Twojego domu. Kupując u nas: http://superopal.com/ekogroszek-royal-kwk-wesola/ nie musisz się martwić dostawą. Zamówienie zostanie zrealizowane bez względu na to, w której części Polski znajduje się adresat. Ekogroszek będzie zapakowany w 25-kilogramowe worki foliowe z mikrowentylacją lub mocne worki materiałowo oddychające. Worki te zostaną ustawione na jednorazowych paletach, na których mieści się 40 worków. Dodatkowo worki na palecie zabezpieczone są folią typu „stretch". Do nabywcy towar wysyłany jest samochodami ciężarowymi, wyposażonymi w windy samowyładowawcze. Dla wygody klienta, palety z samochodu wyładowuje kierowca.

Ekogroszek dobry wybór

Decydując się na zakup ekogroszku, by ogrzać swój dom, decydujesz się na najlepsze rozwiązanie. Dzięki jego wysokiej kaloryczności będziesz miał ciepłe wnętrze, bez spalania dużej ilości opału. Ponadto zadbasz o czystość środowiska, w którym mieszkasz oraz zapłacisz niską cenę za wysoką jakość.

Źródło:
Linkhouse

Czytaj także