empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A.
Powrót do listy produktów Ostatnia aktualizacja: 2024-07-23
Kosze hartownicze, palety żarowytrzymałe, wózki do pieców obróbki cieplnej, Odlewnia Sobowidz odlewy

odlewy staliwne, żeliwne - żaroodporne, trudnościeralne, kwasoodporne, nierdzewne - chromowe, niklowe, kobaltowe, wolframowe, tytanowe

Kosze hartownicze, palety żarowytrzymałe, wózki, wyposażenie pieców obróbki cieplnej

Odlewnia Sobowidz

- odlewy staliwne, żeliwne

- żaroodporne, trudnościeralne, kwasoodporne, nierdzewne

- chromowe, niklowe, kobaltowe, wolframowe, tytanowe

 

Produkcja seryjna, wielkoseryjna i jednostkowa.

ODLEWNIA SOBOWIDZ - od 1983 roku

rusztowiny w kształcie litery F i inne,
> ruszt schodkowy, ruchomy, posuwisty, ruszta,
paliwo : zrębki , kora , pellet itp. - ruszty biomasowe

PN ZbCr28, ZbCr32, wysokochromowe żeliwa białe,
staliwa 1.4777 - GX130CrSi29
inne stopy chromowe na życzenie
od 0,8% chromu Cr do 50% Cr,
dodatek niklu na życzenie - od 0,5% do 80,00% Ni

inne stopy żaroodporne i żarowytrzymałe np. :

1.4848 (G-X40CrNiSi25 20) DIN 17465,
1.4859 (GX10NiCrNb32 20) DIN 17465,
1.4506 (X5NiCrMoCuTi20 18) SEW 400,
1.4857 (X5CrNiMoNb25 25) DIN 8556, rostelement,
LH18S2 wg PN-86/H83158, rost,
LH25N19S2, LH26N4S2, LH26 wg PN-90/H-83159,
LH17N37S2G, LH17N36S, LH23N18G, LH23N18 wg PN-90/H-83159,
LH17N8G, LH19N14G,
Odlewy ze stali żaroodpornej ASTM A297 HH 25Cr-12Ni,
ASTM A297 HF HK HE HI HK HT HU HW HX HC HD HL HN HP,
ASTM A297 HF Cr19Ni9
normy GB / T 20878, DIN 17440, DIN 17224, AISI, ASTM, JIS SUH35,
NF A35-572 / 584, BS970, BS1449, ISO 683/13

- żeliwa stopowe, chromowe : ZlCr0,8 , ZlCr1,0 , ZlCr1,5 , ZlCr2,5 wg PN-88/H-83144, ZlSi4Cr PN-88/H-83144,
- wysokochromowe G-X260Cr27 PN-88/H-83144, ZlCr13Mo PN-88/H-83144,
G-X300Cr27 wg DIN 1695, ZlNi1,8 PN-88/H-83144,
G-X300CrMo15 3 DIN 1695, ZsNiCrMo2 PN-88/H-83144,
G-X300CrMo27 1 DIN 1695

- żeliwa austenityczne Ni-Resist / Austenitisches Gusseisen - wg DIN EN 13835 / DIN 1694,

- żeliwo SiMo, żeliwa ADI, żeliwa sferoidalne GJS 500-7, żeliwa szare GJL 250, GJL 200, GJL 300
odlewy wysokochromowe, średniochromowe, niskochromowe,
odlewy wysokostopowe, średniostopowe, niskostopowe

staliwa żarowytrzymałe i żaroodporne ( odporne na wysokie temperatury, do pracy w podwyższonych i w wysokich temperaturach, o wysokiej wytrzymałości termicznej, o dużej odporności na temperatury ):
G-X30CrSi6 - 1.4710 Max Temp. 800°C,
G-X40CrSi17 - 1.4740 Max Temp. 900°C,
G-X40CrSi23 - 1.4745 Max Temp. 950°C, grate bars,
G-X40CrNiSi27 4 - 1.4823 Max T. 1050°C, aircooled,
G-X40CrNiSi22 9 - ~1.4826 Max Temp.1000°C, air-cooled,
G-X40CrNiSi25 12 - ~1.4837 Max Temp.1100°C
1.4848 (G-X40CrNiSi25 20) DIN 17465 , grate bars,
1.4859 (GX 10NiCrNb32 20) DIN 17465
1.4506 (X5NiCrMoCuTi 20 18) SEW 400
1.4857 GX40NiCrSi35-26
X5CrNiMoNb25-25 DIN 8556
G-X160CrSi30 , chromguss,
grate bars, boiler stoker system. rost, raastaa,
rooster, reja, grille, rošt, roština, rošty, gráta,
rist, Ristepladerne, risteplader, Roste, rosten, Rostplattorna,
traveling grate, barreaux mobiles grilles,
industrial furnaces, chemical industry.
PN-EN 10295
G-X30CrSi6 - 1.4710 max temp.800°C wg EN 10295,
G-X40CrSi17 - 1.4740 max temp. 900°C,
G-X40CrSi23 - 1.4745 max temp. 950°C,
G-X40CrNiSi27-4 - 1.4823 max temp.1100°C,
G-X40CrNiSi22-9 - ~1.4826 max temp.1000°C,
G-X40CrNiSi25-12 - ~1.4837 max temp.1100°C,
G-X40CrSi28 - 1.4776,
G-X160CrSi30 , chromstahlguss,
GX160CrSi18 - 1.4743 DIN EN 10295 max temp.900°C,
GX25CrNiSi18-9 - 1.4825 EN 10295 max temp.900°C
GX40CrNiSiNb24-24 - 1.4855 EN 10295 max 1050°C
G-NiCr28W - 2.4879 DIN EN 10295 max temp.1150°C, odlewnicze nadstopy niklu, Nadstopy, superstopy,
G-CoCr28 - 2.4778 DIN EN 10295 max temp.1200°C
G-NiCr50Nb - 2.4680 DIN EN 10295 max temp.1050°C, superstopy żaroodporne,
G-NiCr15 - 2.4815 DIN EN 10295 max temp.1100°C
DIN 17465:
G-X40CrSi29, Roste,
G-X25CrNiSi18 9
G-X25CrNiSi20 14
G-X30CrNiSiNb24 24
G-X45NiCrSi35 25
G-X40NiCrNb35 25
G-X40NiCrSi38 18
G-X40NiCrSiNb38 18
G-NiCr28W
1.4729 GX40CrSi13 ,
1.4740 GX40CrSi17 ,
1.4745 GX40CrSi24 ,
1.4776 - GX40CrSi28 , do spalania biomasy, boilers,
1.4777 - GX130CrSi29 , Rostelemente, LH29S2, Hi-chrome,
1.4806 GX40NiCrSi35-17 ,
1.4807 GX40NiCrSiNb35-18
1.4823 GX40CrNiSi27-4, biomass plant,
1.4825 GX25CrNiSi18-9
1.4826 GX40CrNiSi22-9
1.4832 GX25CrNiSi20-14
1.4837 GX40CrNiSi25-12
1.4849 GX40NiCrSiNb38-19
1.4852 GX40NiCrSiNb35-25
1.4855 GX40CrNiSiNb24-24
1.4857 GX40NiCrSi35-25
1.4859 G-X10NiCrSiNb32-20
1.4865 G-X40NiCrSi 38-18
1.4869 GX50NiCrCoW35-25-15-5
1.4874 GX50NiCrCo20-20-20
1.4889 GX40NiCrNb45-35
X10CrAlSi25, EN DIN NF BS 10095 - SUH 446 JIS G 4312 max temp.1200°C
stopy for use with High Temperatures, żaroodporne
wg normy BS 3100 / BS3100 / BS3100:1991 :
420C24, 452C11, 452C12, 302C35,
309C30, 309C40, 310C45, 311C11,
330C12, 331C60, 334C11, 309C32,
309C35, 310C40, 330C11, 331C40,
X10CrAlSi25, EN DIN NF BS 10095 - SUH 446 JIS G 4312 max temp.1200°C
1.4859 - GX10NiCrNbSi32-20 - ASTM CT 15C
1.4848 - GX40CrNiSi25-20 - ASTM HK 40
1.4857 - GX45NiCrSi35-25 - ASTM HP 40
1.4889 - GX45NiCrNbSiTi45-35 - ASTM 35/45
ASTM A297 HH ( 25Cr-12Ni ), HK, HL, ASTM A297 / A297M Grade HD, HF, HP, HK-40, HW, HC, HN,
ASTM A297 HC - UNS S92605, ASTM A297 HD - UNS J93005, ASTM A608 HD50 - UNS J93015,
ASTM A297 - J93303 - HH , ASTM A447 - J93503 - HH I and HH II, ASTM A608 HH30 - UNS J93513 , HH33 - UNS J93633,
ASTM A297 HK , A351 HK30 and HK40 , A567 HK40 and HK50 - 1987 , A608 HK30 and HK40,

Obróbka skrawaniem ( CNC i konwencjonalna ; toczenie, wytaczanie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie, polerowanie, honowanie, dłutowanie) i spawanie odlewów.
Prace montażowe. Konstrukcje. Próby ciśnieniowe.

biomasa : kora, zrębki, pellet itp.

Odlewnia Staliwa, Żeliwa i Metali Nieżelaznych SOBOWIDZ
(rok założenia 1983)
Polska, Polen, Poland, Polsko, Polonia, Pologne
wytwarza:
odlewy staliwne, żeliwne,
odlewy niklowe, kobaltowe, tytanowe, wolframowe,
odlewy brązowe, mosiężne,
odlewy aluminiowe, ołowiane, cynkowe, ZnAl, cynowe,

- produkcja seryjna i jednostkowa,

40 lat doświadczenia na rynku odlewniczym - od 1983 roku

ruszt ruchomy, ruszt schodkowy, kocioł rusztowy, dysze powietrza pierwotnego,

dysze kotłów fluidalnych, do palenisk fluidacyjnych,
kosze hartownicze odlewane do pieców hartowniczych,
palety do pieców obróbki cieplnej, zestawy wielopoziomowe,
kraty, palety, wózki, szyny, płyty denne, koła, rolki, płyty do pieców obróbki cieplnej, stoły, tace, tacki, płyty osłonowe pieców, rury przesyłowe z radiatorem, grzejniki, kolektory,
rury spalinowe,
trays, baskets, grundrost, grundroste,
rost, roste, industrieofenbau, ofen,
chemische Industrie, Wärmebehandlung,
Ni-Cr-Werkstoffen, platten,
ruszt mechaniczny, palenisko mechaniczne,
wyloty spalin, kolektory,

 

dostawy na terenie : województwo pomorskie, województwo śląskie, lubuskie, opolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie województwo, dolnośląskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, podkarpackie, mazowieckie, świętokrzyskie, małopolskie, Białystok, Rawicz, Chełm, Lublin, Częstochowa, Warszawa, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Wrocław, Opole, Zabrze, Katowice, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Tarnów, Tarnobrzeg, Olsztyn, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Lębork, Koszalin, Szczecin, Zielona Góra, Jelenia Góra, Stalowa Wola, Myszków, Zamość, Rzeszów, Dęblin, Dębica, Lidzbark Warmiński, Puck, Bartoszyce, Ełk, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olecko, Kędzierzyn Koźle, Wałbrzych, Węgierska Górka, Kielce, Piotrków Trybunalski, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Sarzyna, Skawina, Bielsko-Biała, Rybnik, Siedlce, Stary Sącz, Iława, Mława, Kalisz, Zawiercie, Przemyśl, Biała Podlaska, Łódź, Elbląg, Kaszuby, powiat Starogard Gdański, Tczew, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Śląsk; Dolny Śląsk, Wielkopolska, Pomorze, Mazowsze, Kujawy, Podlasie, Podkarpacie,

Aleksandrów Kujawski (KP)
Aleksandrów Łódzki (ŁD)
Alwernia (MA)
Andrychów (MA)
Annopol (LU)
Augustów (PD)

Babimost (LB)
Baborów (OP)
Baranów Sandomierski (PK)
Barcin (KP)
Barczewo (WN)
Bardo (DŚ)
Barlinek (ZP)
Bartoszyce (WN)
Barwice (ZP)
Bełchatów (ŁD)
Bełżyce (LU)
Będzin (ŚL)
Biała (OP)
Biała Piska (WN)
Biała Podlaska (LU)
Biała Rawska (ŁD)
Białaczów (ŁD)
Białobrzegi (MZ)
Białogard (ZP)
Biały Bór (ZP)
Białystok (PD)
Biecz (MA)
Bielawa (DŚ)
Bielsk Podlaski (PD)
Bielsko-Biała (ŚL)
Bieruń (ŚL)
Bierutów (DŚ)
Bieżuń (MZ)
Biłgoraj (LU)
Bircza (PK)
Biskupiec (WN)
Bisztynek (WN)
Blachownia (ŚL)
Błaszki (ŁD)
Błażowa (PK)
Błonie (MZ)
Bobolice (ZP)
Bobowa (MA)
Bobrowniki (KP)
Bochnia (MA)
Bodzanów (MZ)
Bodzentyn (ŚK)
Bogatynia (DŚ)
Bogoria (ŚW)
Boguchwała (PK)
Boguszów-Gorce (DŚ)
Bojanowo (WP)
Bolesławiec (DŚ)
Bolesławiec (ŁD)
Bolimów (ŁD)
Bolków (DŚ)
Borek Wielkopolski (WP)
Borne Sulinowo (ZP)
Braniewo (WN)
Brańsk (PD)
Brodnica (KP)
Brody (LS)
Brok (MZ)
Brusy (PM)
Brwinów (MZ)
Brzeg (OP)
Brzeg Dolny (DŚ)
Brzesko (MA)
Brzeszcze (MA)
Brześć Kujawski (KP)
Brzeziny (ŁD)
Brzostek (PK)
Brzozów (PK)
Budzyń (WP)
Buk (WP)
Bukowno (MA)
Busko-Zdrój (ŚK)
Bychawa (LU)
Byczyna (OP)
Bydgoszcz (KP)
Bystrzyca Kłodzka (DŚ)
Bytom (ŚL)
Bytom Odrzański (LB)
Bytów (PM)

Cedynia (ZP)
Cegłów (MZ)
Chełm (LU)
Chełmek (MA)
Chełmno (KP)
Chełmża (KP)
Chęciny (ŚK)
Chmielnik (ŚK)
Chocianów (DŚ)
Chociwel (ZP)
Chocz (WP)
Chodecz (KP)
Chodzież (WP)
Chojna (ZP)
Chojnice (PM)
Chojnów (DŚ)
Choroszcz (PD)
Chorzele (MZ)
Chorzów (ŚL)
Choszczno (ZP)
Chrzanów (MA)
Ciechanowiec (PD)
Ciechanów (MZ)
Ciechocinek (KP)
Ciepielów (MZ)
Cieszanów (PK)
Cieszyn (ŚL)
Ciężkowice (MA)
Cybinka (LB)
Czaplinek (ZP)
Czarna Białostocka (PD)
Czarna Woda (PM)
Czarne (PM)
Czarnków (WP)
Czarny Dunajec (MA)
Czchów (MA)
Czechowice-Dziedzice (ŚL)
Czeladź (ŚL)
Czemierniki (LB)
Czempiń (WP)
Czerniejewo (WP)
Czersk (PM)
Czerwieńsk (LB)
Czerwionka-Leszczyny (ŚL)
Czerwińsk nad Wisłą (MZ)
Częstochowa (ŚL)
Człopa (ZP)
Człuchów (PM)
Czyżew (PD)

Ćmielów (ŚK)

Daleszyce (ŚK)
Darłowo (ZP)
Dąbie (WP)
Dąbrowa Białostocka (PD)
Dąbrowa Górnicza (ŚL)
Dąbrowa Tarnowska (MA)
Dąbrowice (ŁD)
Debrzno (PM)
Dębica (PK)
Dęblin (LU)
Dębno (ZP)
Dobczyce (MA)
Dobiegniew (LB)
Dobra (ZP)
Dobra (WP)
Dobre (MZ)
Dobre Miasto (WN)
Dobrodzień (OP)
Dobrzany (ZP)
Dobrzyca (WP)
Dobrzyń nad Wisłą (KP)
Dolsk (WP)
Drawno (ZP)
Drawsko Pomorskie (ZP)
Drezdenko (LB)
Drobin (MZ)
Drohiczyn (PD)
Drzewica (ŁD)
Dubiecko (PK)
Dukla (PK)
Duszniki-Zdrój (DŚ)
Dynów (PK)
Działdowo (WN)
Działoszyce (ŚK)
Działoszyn (ŁD)
Dzierzgoń (PM)
Dzierżoniów (DŚ)
Dziwnów (ZP)
Elbląg (WN)
Ełk (WN)

Frampol (LU)
Frombork (WN)

Garwolin (MZ)
Gąbin (MZ)
Gąsawa (KP)
Gdańsk (PM)
Gdynia (PM)
Gielniów (MZ)
Giżycko (WN)
Glinojeck (MZ)
Gliwice (ŚL)
Głogów (DŚ)
Głogów Małopolski (PK)
Głogówek (OP)
Głowaczów (MZ)
Głowno (ŁD)
Głubczyce (OP)
Głuchołazy (OP)
Głuszyca (DŚ)
Gniew (PM)
Gniewkowo (KP)
Gniezno (WP)
Gogolin (OP)
Golczewo (ZP)
Goleniów (ZP)
Golina (WP)
Golub-Dobrzyń (KP)
Gołańcz (WP)
Gołdap (WN)
Goniądz (PD)
Goraj (LU)
Gorlice (MA)
Gorzów Śląski (OP)
Gorzów Wielkopolski (LB)
Gostynin (MZ)
Gostyń (WP)
Gościno (ZP)
Gowarczów (ŚW)
Gozdnica (LB)
Góra (DŚ)
Góra Kalwaria (MZ)
Górowo Iławeckie (WN)
Górzno (KP)
Grabów (ŁD)
Grabów nad Prosną (WP)
Grajewo (PD)
Grodków (OP)
Grodzisk Mazowiecki (MZ)
Grodzisk Wielkopolski (WP)
Grójec (MZ)
Grudziądz (KP)
Grybów (MA)
Gryfice (ZP)
Gryfino (ZP)
Gryfów Śląski (DŚ)
Gubin (LB)
Hajnówka (PD)
Halinów (MZ)
Hel (PM)
Hrubieszów (LU)

Iława (WN)
Iłowa (LB)
Iłża (MZ)
Imielin (ŚL)
Inowłódz (ŁD)
Inowrocław (KP)
Ińsko (ZP)
Iwaniska (ŚK)
Iwonicz-Zdrój (PK)
Izbica (LU)
Izbica Kujawska (KP)

Jadów (MZ)
Jastrzębie-Zdrój (ŚL)
Jabłonowo Pomorskie (KP)
Janikowo (KP)
Janowiec Wielkopolski (KP)
Janów Lubelski (LU)
Jaraczewo (WP)
Jarocin (WP)
Jarosław (PK)
Jasień (LB)
Jasło (PK)
Jastarnia (PM)
Jastrowie (WP)
Jastrząb (MZ)
Jawor (DŚ)
Jawornik Polski (PK)
Jaworzno (ŚL)
Jaworzyna Śląska (DŚ)
Jedlicze (PK)
Jedlina-Zdrój (DŚ)
Jedlnia-Letnisko (MZ)
Jedwabne (PD)
Jelcz-Laskowice (DŚ)
Jelenia Góra (DŚ)
Jeziorany (WN)
Jeżów (ŁD)
Jędrzejów (ŚK)
Jordanów (MA)
Józefów (LU)
Józefów (MZ)
Józefów nad Wisłą (LU)
Jutrosin (WP)

Kaczory (WP)
Kalety (ŚL)
Kalisz (WP)
Kalisz Pomorski (ZP)
Kalwaria Zebrzydowska (MA)
Kałuszyn (MZ)
Kamieniec Ząbkowicki (DŚ)
Kamienna Góra (DŚ)
Kamień Krajeński (KP)
Kamień Pomorski (ZP)
Kamieńsk (ŁD)
Kamionka (LU)
Kańczuga (PK)
Karczew (MZ)
Kargowa (LB)
Karlino (ZP)
Karpacz (DŚ)
Kartuzy (PM)
Katowice (ŚL)
Kazimierz Dolny (LU)
Kazimierza Wielka (ŚK)
Kąty Wrocławskie (DŚ)
Kcynia (KP)
Kędzierzyn-Koźle (OP)
Kępice (PM)
Kępno (WP)
Kętrzyn (WN)
Kęty (MA)
Kielce (ŚK)
Kiernozia (ŁD)
Kietrz (OP)
Kikół (KP)
Kisielice (WN)
Kleczew (WP)
Kleszczele (PD)
Klimontów (ŚK)
Kluczbork (OP)
Kłecko (WP)
Kłobuck (ŚL)
Kłodawa (WP)
Kłodzko (DŚ)
Knurów (ŚL)
Knyszyn (PD)
Kobylin (WP)
Kobyłka (MZ)
Kock (LU)
Kolbuszowa (PK)
Kolno (PD)
Kolonowskie (OP)
Koluszki (ŁD)
Kołaczyce (PK)
Koło (WP)
Kołobrzeg (ZP)
Koniecpol (ŚL)
Konin (WP)
Konstancin-Jeziorna (MZ)
Konstantynów Łódzki (ŁD)
Końskie (ŚK)
Koprzywnica (ŚK)
Korfantów (OP)
Koronowo (KP)
Korsze (WN)
Kosów Lacki (MZ)
Kostrzyn (WP)
Kostrzyn nad Odrą (LB)
Koszalin (ZP)
Koszyce (MA)
Kościan (WP)
Kościerzyna (PM)
Kowal (KP)
Kowalewo Pomorskie (KP)
Kowary (DŚ)
Koziegłowy (ŚL)
Kozienice (MZ)
Koźmin Wielkopolski (WP)
Koźminek (WP)
Kożuchów (LB)
Kórnik (WP)
Krajenka (WP)
Kraków (MA)
Krapkowice (OP)
Krasnobród (LU)
Krasnystaw (LU)
Kraśnik (LU)
Krobia (WP)
Krosno (PK)
Krosno Odrzańskie (LB)
Krośniewice (ŁD)
Krotoszyn (WP)
Kruszwica (KP)
Krynica Morska (PM)
Krynica-Zdrój (MA)
Krynki (PD)
Krzanowice (ŚL)
Krzepice (ŚL)
Krzeszowice (MA)
Krzywiń (WP)
Krzyż Wielkopolski (WP)
Książ Wielki (MA)
Książ Wielkopolski (WP)
Kudowa-Zdrój (DŚ)
Kunów (ŚK)
Kutno (ŁD)
Kuźnia Raciborska (ŚL)
Kwidzyn (PM)

Latowicz (MZ)
Lądek-Zdrój (DŚ)
Legionowo (MZ)
Legnica (DŚ)
Lesko (PK)
Leszno (WP)
Leśna (DŚ)
Leśnica (OP)
Lewin Brzeski (OP)
Leżajsk (PK)
Lębork (PM)
Lędziny (ŚL)
Libiąż (MA)
Lidzbark (WN)
Lidzbark Warmiński (WN)
Limanowa (MA)
Lipiany (ZP)
Lipno (KP)
Lipsk (PD)
Lipsko (MZ)
Lubaczów (PK)
Lubań (DŚ)
Lubartów (LU)
Lubawa (WN)
Lubawka (DŚ)
Lubień Kujawski (KP)
Lubin (DŚ)
Lublin (LU)
Lubliniec (ŚL)
Lubniewice (LB)
Lubomierz (DŚ)
Luboń (WP)
Lubowidz (MZ)
Lubraniec (KP)
Lubsko (LB)
Lubycza Królewska (LU)
Lutomiersk (ŁD)
Lututów (ŁD)
Lwówek (WP)
Lwówek Śląski (DŚ)

Łabiszyn (KP)
Łagów (ŚK)
Łańcut (PK)
Łapy (PD)
Łasin (KP)
Łask (ŁD)
Łaskarzew (MZ)
Łaszczów (LU)
Łaziska Górne (ŚL)
Łazy (ŚL)
Łeba (PM)
Łęczna (LU)
Łęczyca (ŁD)
Łęknica (LB)
Łobez (ZP)
Łobżenica (WP)
Łochów (MZ)
Łomianki (MZ)
Łomża (PD)
Łopuszno (ŚK)
Łosice (MZ)
Łowicz (ŁD)
Łódź (ŁD)
Łuków (LU)

Maciejowice (MZ)
Magnuszew (MZ)
Maków Mazowiecki (MZ)
Maków Podhalański (MA)
Malbork (PM)
Małogoszcz (ŚK)
Małomice (LB)
Margonin (WP)
Marki (MZ)
Maszewo (ZP)
Miasteczko Krajeńskie (WP)
Miasteczko Śląskie (ŚL)
Miastko (PM)
Michałowo (PD)
Miechów (MA)
Miejska Górka (WP)
Mielec (PK)
Mielno (ZP)
Mieroszów (DŚ)
Mieszkowice (ZP)
Mieścisko (WP)
Międzybórz (DŚ)
Międzychód (WP)
Międzylesie (DŚ)
Międzyrzec Podlaski (LU)
Międzyrzecz (LB)
Międzyzdroje (ZP)
Miękinia (DŚ)
Mikołajki (WN)
Mikołów (ŚL)
Mikstat (WP)
Milanówek (MZ)
Milicz (DŚ)
Miłakowo (WN)
Miłomłyn (WN)
Miłosław (WP)
Mińsk Mazowiecki (MZ)
Mirosławiec (ZP)
Mirsk (DŚ)
Mława (MZ)
Młynary (WN)
Modliborzyce (LU)
Mogielnica (MZ)
Mogilno (KP)
Mońki (PD)
Morawica (ŚK)
Morąg (WN)
Mordy (MZ)
Moryń (ZP)
Mosina (WP)
Mrągowo (WN)
Mrocza (KP)
Mrozy (MZ)
Mszana Dolna (MA)
Mszczonów (MZ)
Murowana Goślina (WP)
Muszyna (MA)
Mysłowice (ŚL)
Myszków (ŚL)
Myszyniec (MZ)
Myślenice (MA)
Myślibórz (ZP)

Nakło nad Notecią (KP)
Nałęczów (LU)
Namysłów (OP)
Narol (PK)
Nasielsk (MZ)
Nekla (WP)
Nidzica (WN)
Niemcza (DŚ)
Niemodlin (OP)
Niepołomice (MA)
Nieszawa (KP)
Nisko (PK)
Nowa Dęba (PK)
Nowa Ruda (DŚ)
Nowa Sarzyna (PK)
Nowa Słupia (ŚK)
Nowa Sól (LB)
Nowe (KP)
Nowe Brzesko (MA)
Nowe Miasteczko (LB)
Nowe Miasto (MZ)
Nowe Miasto Lubawskie (WN)
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ)
Nowe Skalmierzyce (WP)
Nowe Warpno (ZP)
Nowogard (ZP)
Nowogrodziec (DŚ)
Nowogród (PD)
Nowogród Bobrzański (LB)
Nowy Dwór Gdański (PM)
Nowy Dwór Mazowiecki (MZ)
Nowy Korczyn (ŚK)
Nowy Sącz (MA)
Nowy Staw (PM)
Nowy Targ (MA)
Nowy Tomyśl (WP)
Nowy Wiśnicz (MA)
Nysa (OP)

Oborniki (WP)
Oborniki Śląskie (DŚ)
Obrzycko (WP)
Odolanów (WP)
Odrzywół (MZ)
Ogrodzieniec (ŚL)
Okonek (WP)
Olecko (WN)
Olesno (OP)
Oleszyce (PK)
Oleśnica (DŚ)
Oleśnica (ŚK)
Olkusz (MA)
Olsztyn (ŚL)
Olsztyn (WN)
Olsztynek (WN)
Olszyna (DŚ)
Oława (DŚ)
Opalenica (WP)
Opatowiec (ŚK)
Opatów (ŚK)
Opatówek (WP)
Opoczno (ŁD)
Opole (OP)
Opole Lubelskie (LU)
Orneta (WN)
Orzesze (ŚL)
Orzysz (WN)
Osieck (MZ)
Osieczna (WP)
Osiek (ŚK)
Osjaków (ŁD)
Ostrołęka (MZ)
Ostroróg (WP)
Ostrowiec Świętokrzyski (ŚK)
Ostróda (WN)
Ostrów Lubelski (LU)
Ostrów Mazowiecka (MZ)
Ostrów Wielkopolski (WP)
Ostrzeszów (WP)
Ośno Lubuskie (LB)
Oświęcim (MA)
Otmuchów (OP)
Otwock (MZ)
Otyń (LB)
Ozimek (OP)
Ozorków (ŁD)
Ożarów (ŚK)
Ożarów Mazowiecki (MZ)

Pabianice (ŁD)
Pacanów (ŚK)
Paczków (OP)
Pajęczno (ŁD)
Pakość (KP)
Parczew (LU)
Parzęczew (ŁD)
Pasłęk (WN)
Pasym (WN)
Pelplin (PM)
Pełczyce (ZP)
Piaseczno (MZ)
Piaski (LU)
Piastów (MZ)
Piątek (ŁD)
Piechowice (DŚ)
Piekary Śląskie (ŚL)
Piekoszów (ŚK)
Pieniężno (WN)
Pieńsk (DŚ)
Pierzchnica (ŚK)
Pieszyce (DŚ)
Pilawa (MZ)
Pilica (ŚL)
Pilzno (PK)
Piła (WP)
Piława Górna (DŚ)
Pińczów (ŚK)
Pionki (MZ)
Piotrków Kujawski (KP)
Piotrków Trybunalski (ŁD)
Pisz (WN)
Piszczac (LB)
Piwniczna-Zdrój (MA)
Pleszew (WP)
Płock (MZ)
Płońsk (MZ)
Płoty (ZP)
Pniewy (WP)
Pobiedziska (WP)
Poddębice (ŁD)
Podkowa Leśna (MZ)
Pogorzela (WP)
Polanica-Zdrój (DŚ)
Polanów (ZP)
Police (ZP)
Polkowice (DŚ)
Połaniec (ŚK)
Połczyn-Zdrój (ZP)
Poniatowa (LU)
Poniec (WP)
Poręba (ŚL)
Poznań (WP)
Prabuty (PM)
Praszka (OP)
Prochowice (DŚ)
Proszowice (MA)
Prószków (OP)
Pruchnik (PK)
Prudnik (OP)
Prusice (DŚ)
Pruszcz (KP)
Pruszcz Gdański (PM)
Pruszków (MZ)
Przasnysz (MZ)
Przecław (PK)
Przedbórz (ŁD)
Przedecz (WP)
Przemków (DŚ)
Przemyśl (PK)
Przeworsk (PK)
Przyrów (ŚL)
Przysucha (MZ)
Przytyk (MZ)
Pszczyna (ŚL)
Pszów (ŚL)
Puck (PM)
Puławy (LU)
Pułtusk (MZ)
Puszczykowo (WP)
Pyrzyce (ZP)
Pyskowice (ŚL)
Pyzdry (WP)

Rabka-Zdrój (MA)
Raciąż (MZ)
Racibórz (ŚL)
Radków (DŚ)
Radlin (ŚL)
Radłów (MA)
Radom (MZ)
Radomsko (ŁD)
Radomyśl Wielki (PK)
Radoszyce (ŚK)
Radymno (PK)
Radziejów (KP)
Radzionków (ŚL)
Radzymin (MZ)
Radzyń Chełmiński (KP)
Radzyń Podlaski (LU)
Rajgród (PD)
Rakoniewice (WP)
Raszków (WP)
Rawa Mazowiecka (ŁD)
Rawicz (WP)
Recz (ZP)
Reda (PM)
Rejowiec (LU)
Rejowiec Fabryczny (LU)
Resko (ZP)
Reszel (WN)
Rogoźno (WP)
Ropczyce (PK)
Rozprza (ŁD)
Różan (MZ)
Ruciane-Nida (WN)
Ruda Śląska (ŚL)
Rudnik nad Sanem (PK)
Rumia (PM)
Rybnik (ŚL)
Rychtal (WP)
Rychwał (WP)
Rydułtowy (ŚL)
Rydzyna (WP)
Ryglice (MA)
Ryki (LU)
Rymanów (PK)
Ryn (WN)
Rypin (KP)
Rzepin (LB)
Rzeszów (PK)
Rzgów (ŁD)

Sandomierz (ŚK)
Sanniki (MZ)
Sanok (PK)
Sejny (PD)
Serock (MZ)
Sędziszów (ŚK)
Sędziszów Małopolski (PK)
Sępopol (WN)
Sępólno Krajeńskie (KP)
Sianów (ZP)
Siechnice (DŚ)
Siedlce (MZ)
Siedliszcze (LU)
Siemianowice Śląskie (ŚL)
Siemiatycze (PD)
Sieniawa (PK)
Siennica (MZ)
Sienno (MZ)
Sieradz (ŁD)
Sieraków (WP)
Sierpc (MZ)
Siewierz (ŚL)
Skalbmierz (ŚK)
Skała (MA)
Skarszewy (PM)
Skaryszew (MZ)
Skarżysko-Kamienna (ŚK)
Skawina (MA)
Skępe (KP)
Skierniewice (ŁD)
Skoczów (ŚL)
Skoki (WP)
Skórcz (PM)
Skwierzyna (LB)
Sława (LB)
Sławków (ŚL)
Sławno (ZP)
Słomniki (MA)
Słubice (LB)
Słupca (WP)
Słupsk (PM)
Sobótka (DŚ)
Sochaczew (MZ)
Sochocin (MZ)
Sokołów Małopolski (PK)
Sokołów Podlaski (MZ)
Sokółka (PD)
Solec Kujawski (KP)
Solec nad Wisłą (MZ)
Sompolno (WP)
Sopot (PM)
Sosnowiec (ŚL)
Sośnicowice (ŚL)
Stalowa Wola (PK)
Starachowice (ŚK)
Stargard (ZP)
Starogard Gdański (PM)
Stary Sącz (MA)
Staszów (ŚK)
Stawiski (PD)
Stawiszyn (WP)
Stąporków (ŚK)
Stepnica (ZP)
Stęszew (WP)
Stoczek Łukowski (LU)
Stopnica (ŚK)
Stronie Śląskie (DŚ)
Strumień (ŚL)
Stryków (ŁD)
Strzegom (DŚ)
Strzelce Krajeńskie (LB)
Strzelce Opolskie (OP)
Strzeleczki (OP)
Strzelin (DŚ)
Strzelno (KP)
Strzyżów (PK)
Sucha Beskidzka (MA)
Suchań (ZP)
Suchedniów (ŚK)
Suchowola (PD)
Sulechów (LB)
Sulejów (ŁD)
Sulejówek (MZ)
Sulęcin (LB)
Sulmierzyce (WP)
Sułkowice (MA)
Supraśl (PD)
Suraż (PD)
Susz (WN)
Suwałki (PD)
Swarzędz (WP)
Syców (DŚ)
Szadek (ŁD)
Szamocin (WP)
Szamotuły (WP)
Szczawnica (MA)
Szczawno-Zdrój (DŚ)
Szczebrzeszyn (LU)
Szczecin (ZP)
Szczecinek (ZP)
Szczekociny (ŚL)
Szczucin (MA)
Szczuczyn (PD)
Szczyrk (ŚL)
Szczytna (DŚ)
Szczytno (WN)
Szepietowo (PD)
Szklarska Poręba (DŚ)
Szlichtyngowa (LB)
Szprotawa (LB)
Sztum (PM)
Szubin (KP)
Szydłów (ŚK)
Szydłowiec (MZ)

Ścinawa (DŚ)
Ślesin (WP)
Śmigiel (WP)
Śrem (WP)
Środa Śląska (DŚ)
Środa Wielkopolska (WP)
Świątniki Górne (MA)
Świdnica (DŚ)
Świdnik (LU)
Świdwin (ZP)
Świebodzice (DŚ)
Świebodzin (LB)
Świecie (KP)
Świeradów-Zdrój (DŚ)
Świerzawa (DŚ)
Świętochłowice (ŚL)
Świnoujście (ZP)

Tarczyn (MZ)
Tarnobrzeg (PK)
Tarnogród (LU)
Tarnowskie Góry (ŚL)
Tarnów (MA)
Tczew (PM)
Terespol (LU)
Tłuszcz (MZ)
Tolkmicko (WN)
Tomaszów Lubelski (LU)
Tomaszów Mazowiecki (ŁD)
Toruń (KP)
Torzym (LB)
Toszek (ŚL)
Trzcianka (WP)
Trzciel (LB)
Trzcińsko-Zdrój (ZP)
Trzebiatów (ZP)
Trzebinia (MA)
Trzebnica (DŚ)
Trzemeszno (WP)
Tuchola (KP)
Tuchów (MA)
Tuczno (ZP)
Tuliszków (WP)
Tułowice (OP)
Turek (WP)
Turobin (LB)
Tuszyn (ŁD)
Twardogóra (DŚ)
Tychowo (ZP)
Tychy (ŚL)
Tyczyn (PK)
Tykocin (PD)
Tyszowce (LU)

Ujazd (ŁD)
Ujazd (OP)
Ujście (WP)
Ulanów (PK)
Uniejów (ŁD)
Urzędów (LU)
Ustka (PM)
Ustroń (ŚL)
Ustrzyki Dolne (PK)

Wadowice (MA)
Wałbrzych (DŚ)
Wałcz (ZP)
Warka (MZ)
Warszawa (MZ)
Warta (ŁD)
Wasilków (PD)
Wąbrzeźno (KP)
Wąchock (ŚK)
Wągrowiec (WP)
Wąsosz (DŚ)
Wejherowo (PM)
Węgliniec (DŚ)
Węgorzewo (WN)
Węgorzyno (ZP)
Węgrów (MZ)
Wiązów (DŚ)
Wielbark (WN)
Wieleń (WP)
Wielichowo (WP)
Wieliczka (MA)
Wieluń (ŁD)
Wieruszów (ŁD)
Więcbork (KP)
Wilamowice (ŚL)
Wiskitki (MZ)
Wisła (ŚL)
Wiślica (ŚK)
Witkowo (WP)
Witnica (LB)
Wleń (DŚ)
Władysławowo (PM)
Włocławek (KP)
Włodawa (LU)
Włodowice (ŚL)
Włoszczowa (ŚK)
Wodzisław (ŚK)
Wodzisław Śląski (ŚL)
Wojcieszów (DŚ)
Wojkowice (ŚL)
Wojnicz (MA)
Wolbórz (ŁD)
Wolbrom (MA)
Wolin (ZP)
Wolsztyn (WP)
Wołczyn (OP)
Wołomin (MZ)
Wołów (DŚ)
Woźniki (ŚL)
Wrocław (DŚ)
Wronki (WP)
Września (WP)
Wschowa (LB)
Wyrzysk (WP)
Wysoka (WP)
Wysokie Mazowieckie (PD)
Wyszków (MZ)
Wyszogród (MZ)
Wyśmierzyce (MZ)

Zabłudów (PD)
Zabrze (ŚL)
Zagórów (WP)
Zagórz (PK)
Zakliczyn (MA)
Zaklików (PK)
Zakopane (MA)
Zakroczym (MZ)
Zalewo (WN)
Zambrów (PD)
Zamość (LU)
Zator (MA)
Zawadzkie (OP)
Zawichost (ŚK)
Zawidów (DŚ)
Zawiercie (ŚL)
Ząbki (MZ)
Ząbkowice Śląskie (DŚ)
Zbąszynek (LB)
Zbąszyń (WP)
Zduny (WP)
Zduńska Wola (ŁD)
Zdzieszowice (OP)
Zelów (ŁD)
Zgierz (ŁD)
Zgorzelec (DŚ)
Zielona Góra (LB)
Zielonka (MZ)
Ziębice (DŚ)
Złocieniec (ZP)
Złoczew (ŁD)
Złotoryja (DŚ)
Złotów (WP)
Złoty Stok (DŚ)
Zwierzyniec (LU)
Zwoleń (MZ)

Żabno (MA)
Żagań (LB)
Żarki (ŚL)
Żarnów (ŁD)
Żarów (DŚ)
Żary (LB)
Żelechów (MZ)
Żerków (WP)
Żmigród (DŚ)
Żnin (KP)
Żory (ŚL)
Żukowo (PM)

Żuromin (MZ)
Żychlin (ŁD)
Żyrardów (MZ)
Żywiec (ŚL)

 

Odlewnia Sobowidz - zapraszamy do kontaktu.

Służymy doradztwem technicznym.

 

 

23.07.2024

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży energetyki cieplnej.

Dystrybutor

SOBOWIDZ Odlewnia Staliwa, Żeliwa i Metali Nieżelaznych. Rusztowiny Cr

Adres: T.Kościuszki 21, 83-033 Sobowidz

Nr telefonu: 663390062 Skopiuj

Nr telefonu: 583477794 Skopiuj

Nr telefonu: 586828226 Skopiuj

Nr telefonu: 583423740 Skopiuj

Faks: 586828226 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal energetykacieplna.pl