Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2020-04-01   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-04-01
GPEC Grupa wchodzi w materiały preizolowane
Ilustracja nadesłana (przez GPEC)
Ilustracja nadesłana (przez GPEC)

Lider ciepłownictwa z Pomorza będzie generalnym dystrybutorem rur i materiałów preizolowanych światowej klasy producenta – ISOPLUS. Spółka GPEC SERWIS będzie sprzedawać rury w północnej i centralnej Polsce.

GPEC SERWIS zajmuje się doradztwem i wykonawstwem inwestycyjnym w zakresie modernizacji i budowy sieci ciepłowniczych na terenie całego kraju. Teraz do portfela usług firmy dojdzie także dystrybucja materiałów ciepłowniczych.

- Rozpoczęliśmy współpracę z czołowym na rynku europejskim producentem systemów preizolowanych, jakim jest firma ISOPLUS. Budujemy i modernizujemy sieci na własne potrzeby, dlatego wiemy, co jest ważne w inwestycjach i jak dobierać najlepszych dostawców. Naszym klientom chcemy zapewnić taką samą jakość – wyjaśnia Marcin Lewandowski, Prezes Zarządu w Grupie GPEC.

W ofercie GPEC SERWIS znajdą się kluczowe produkty ISOPLUS: rury preizolowane sztywne i giętkie, z rurą przewodową z polietylenu sieciowanego PEX'a, pojedyncze i podwójne do c.o. i c.w.u., rury preizolowane giętkie do sieci wysokoparametrowych.

- Mamy wiedzę i ekspertów, za którymi stoją wielomilionowe inwestycje, jakie co roku prowadzimy skutecznie w całej Polsce – wyjaśnia Marcin Lewandowski. - Współpraca z ISOPLUS jest naturalnym krokiem w stronę kompleksowego podejścia do inwestycji naszych klientów. Dziś jesteśmy w stanie prowadzić doradztwo inwestycyjne od zaplanowania, przez pozyskanie źródeł finansowania, projektowanie, zakup materiałów, aż po budowę i eksploatację.

Takie podejście dyktują zmieniające się potrzeby klienta – dodaje Marcin Lewandowski.

Szczegóły oraz kontakty do struktur sprzedażowych można znaleźć na stronie www.gpecserwis.pl

Generalnym dystrybutorem produktów ISOPLUS w pozostałych regionach Polski jest spółka ISOPLUS Polska.

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Źródło:
GPEC
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.