Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-08-13  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-08-13
Brama przemysłowa segmentowa – gdzie warto ją zamontować?
Brama przemysłowa segmentowa – gdzie warto ją zamontować?

Brama przemysłowa segmentowa to jeden z kilku sposobów zamknięcia danej przestrzeni w funkcjonalny sposób. Można je łatwo podnosić i opuszczać w razie konieczności, a ich duże wymiary pozwalają na swobodny wjazd samochodów. Gdzie najlepiej sprawdzą się bramy przemysłowe segmentowe?

Brama przemysłowa segmentowa do hal i magazynów

Brama segmentowa przemysłowa to doskonały wybór do obiektów przemysłowych o różnym charakterze. Najczęściej stosuje się ją w przypadku magazynów oraz hal. Są to bowiem produkty niezwykle funkcjonalne, które pozwalają na dostosowanie do budowy konkretnego obiektu przemysłowego. Zapewniają one energooszczędność, doskonałą szczelność oraz łatwość użytkowania. W nowoczesnych bramach przemysłowych segmentowych stosuje się także inteligentne systemy, które minimalizują ryzyko zamknięcia drzwi w sytuacji, gdy pod nimi znajduje się jakikolwiek przedmiot.

Brama segmentowa przemysłowa na miarę

Brama garażowa segmentowa przemysłowa może być dopasowana do wymagań konkretnego obiektu również pod względem wymiarów. Ma to ogromne znaczenie w przypadku budynków, w których produkuje się różnego rodzaju towary. Przez takie wejścia często muszą bowiem przejeżdżać duże pojazdy czy maszyny. Wówczas trzeba postawić na nieco większe bramy segmentowe.
Producenci bram segmentowych umożliwiają dostosowanie konkretnego egzemplarza do budowy konkretnego obiektu przemysłowego i potrzeb jego właściciela.
Brama segmentowa z drzwiami przejściowymi
Ciekawym rozwiązaniem do obiektów przemysłowych jest również brama segmentowa z drzwiami przejściowymi. W ten sposób można dostać się do danego pomieszczenia bez konieczności otwierania całej powierzchni, co wiąże się z eksploatacją napędu. To dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy brama znajduje się pomiędzy dwiema większymi przestrzeniami uczęszczanymi przez ludzi. Jeśli do pomieszczenia ma wjechać samochód, można podnieść całość. Gdy z bramy korzysta człowiek, wystarczy użycie drzwi przejściowych.
Poznaj producenta bram segmentowych: https://www.bramtech.com.pl/bramy-przemyslowe-segmentowe

Żółta brama segmentowa przemysłowa
Żółta brama segmentowa przemysłowa

Brama segmentowa przemysłowa – gdzie się sprawdzi?

Brama segmentowa przemysłowa jest doskonałym rozwiązaniem do wszelkich przestrzeni, w których magazynuje się lub przewozi towary. Pozwala ona bowiem na łatwe obsługiwanie, a nowoczesne rozwiązania sprawiają, że jest to coraz bezpieczniejsze i energooszczędne. Bramy tego typu stanowią idealny wybór do zakładów przemysłowych, które zajmują się dowolną działalnością.

- Bramy segmentowe są wygodne w użytkowaniu, dlatego pozwalają na zastosowanie zarówno w magazynach, jak i na halach produkcyjnych. Poszczególne produkty różnią się bowiem od siebie dokładnymi wymiarami czy zastosowanymi systemami. Dlatego można dostosować je do konkretnych potrzeb – tłumaczy specjalista z firmy BramTech.

Dobry producent bram przemysłowych segmentowych pomoże w dobraniu odpowiedniego produktu do wymagań danego obiektu.

Bramy segmentowe warto stosować w miejscach, w których nie ma zbyt dużo pyłu. Mógłby on bowiem doprowadzić do wystąpienia różnych awarii. W problematycznych przestrzeniach konieczne jest zastosowanie rozwiązań, które pozwalają na zachowanie odpowiedniego stanu produktu przez dłuższy czas.

Kategoria komunikatu:

Inne

Źródło:
Bramtech
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także