Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-09-16  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-10-11
Bezpieczeństwo pracy w strefach Ex

Wentylatory przenośne w wykonaniu Ex

Nagrzewnice przenośne Ex
Nagrzewnice przenośne Ex

Przedstawiamy firmę SA Equip LLP, z którą rozpoczęliśmy współpracę, i której produkty są od teraz dostępne w naszej ofercie.
Firma SA Equip specjalizuje się w produkcji urządzeń specjalnie zaprojektowanych do użytku w niebezpiecznych środowiskach, także w strefach zagrożenia wybuchem.

SA Equip LLP działa na rynku od 1924 roku, początkowo dostarczając zaopatrzenie elektryczne i wsparcie dla przemysłu żeglugowego. Aktualnie produkty SA Equip są używane w transporcie morskim, lotniczym, obronnym, medycznym, farmaceutycznym, destylacyjnym, elektrowniach, platformach wiertniczych i rafineriach oraz wielu innych zastosowaniach przemysłowych. Wiele produktów posiada unikalne cechy i rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta. Firma posiada ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów bezpieczeństwa pracy w niebezpiecznych warunkach we wszystkich gałęziach przemysłu na całym świecie.

 

Nasza oferta poszerzyła się o wentylator przenośny w wykonaniu przeciwwybuchowym, który przeznaczony jest do pracy w trudnych warunkach. Przenośny wentylator SA CYCLONE EX AIR MOVER SAF 35 w wykonaniu EX może stanowić uzupełnienie sprzętu dla służb ratownictwa chemicznego oraz straży pożarnej.

Polecamy również nagrzewnicę powietrza FLEXIHEAT SAPH 18440 firmy SA Equip LLP do pracy w najtrudniejszych warunkach, do pracy w strefie 1 i 2 zagrożenia wybuchem gazów i par cieczy palnych grupy wybuchowości IIA i IIB i klasie temperaturowej T3. Nagrzewnica elektryczna SA FLEXIHEAT może być stosowana w obiektach o charakterze przemysłowym takich jak: rafinerie ropy naftowej, platformy wiertnicze, zakłady chemiczne, lakiernie, magazyny wyrobów chemicznych, oczyszczalniach ścieków, statkach itp. Przystosowane są do stosowania w środowiskach wilgotnych, odporne na warunki morskie i przybrzeżne. Stopień ochrony IP65.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami.

 

 

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Dodał:
Tom-El
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także