Powrót do listy komunikatów Dodano: 2020-03-02   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-03-02
Prąd i gaz dla firm od jednego sprzedawcy
Prąd i gaz dla firm od jednego sprzedawcy

Prąd i gaz dla firm od jednego sprzedawcy

Sprawdzając aktualne oferty od operatorów energii elektrycznej, z pewnością trafimy szybko na pakiety typu Dual Fuel. Czy warto decydować się na zakup podwójnej usługi od jednego sprzedawcy?

Czym tak naprawdę jest Dual Fuel?

To produkt dostępny dla odbiorców indywidualnych, ale skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców. Decydując się na ofertę, po prostu kupujemy energię elektryczną i gaz ziemny od jednego dostawcy, a nie dwóch różnych podmiotów. To rozwiązanie wygodne dla klientów. Możliwość otrzymywania jednego rachunku pozwala na wygospodarowanie czasu na inne biznesowe obowiązki.

Dlaczego warto wybrać Dual Fuel?

Kupując energię elektryczną oraz gaz od jednego sprzedawcy firma można zaoszczędzić nawet do 10%. Zalety rozwiązania Dual Fuel:

• Płacimy mniej za rachunki – sprzedawcy często oferują lepsze warunki umowy, ponieważ dual fuel to kompleksowe rozwiązanie.

• Mamy gwarancję stałej ceny prądu i gazu przez okres trwania umowy – decydując się na jednego sprzedawcę prądu i gazu oraz podpisując umowę, mamy pewność, że nie grożą nam podwyżki stawek.

• Specjalnie dedykowana oferta – często najwięksi odbiorcy mogą liczyć na indywidualną ofertę od sprzedawcy.

• Praktycznie zero formalności – gdy decydujemy się na decyzję o zmianie sprzedawcy energii elektrycznej i gazu, to nasz nowy operator bierze na siebie formalności związane z umowami.

Z oferty Dual Fuel może skorzystać każda firma w Polsce. Jedynym warunkiem jest podłączenie do sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa. Decydując się na ofertę Dual Fuel od Enei możesz zyskać niższe rachunki za gaz, bezpieczną i łatwą zmianę sprzedawcy (wszystkimi formalnościami zajmuje się Enea), możesz mieć pewność, że nie poniesiesz żadnego ryzyka związanego ze wzrostem cen gazu ziemnego.

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Źródło:
Linkhouse
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.