Powrót do listy komunikatów Dodano: 2013-09-16   |  Ostatnia aktualizacja: 2013-09-16
Piazap autoryzowanym serwisem Fisher'a
Piazap autoryzowanym serwisem Fisher'a
Piazap autoryzowanym serwisem Fisher'a

Pragniemy poinformować o zawarciu z Emerson Process Management umowy Autoryzowanego Serwisu Fisher Controls International LLC  dla zaworów i ustawników pozycyjnych oraz pozostałych urządzeń do sterowania procesem.

PiA-ZAP stał się oficjalnie zatwierdzoną firmą uprawnioną do przeprowadzenia serwisu i napraw warsztatowych produktów firmy Fisher na terenie Polski i Europy spełniając najwyższe wymogi techniczne i jakościowe oraz standardy biznesowe.

Proces Certyfikacji obejmował ukończenie przez personel technicznych specjalistycznych szkoleń  z zakresu napraw zaworów firmy Fisher, co gwarantuje, że wszelkie naprawy zostaną ukończone zgodnie ze specyfikacjami fabrycznymi z użyciem oryginalnych części firmy Fisher.

Całość procesu została potwierdzona rygorystycznymi audytami oraz kontrolą jakości wykonywanych usług.

Jako oficjalnie zatwierdzona firma wykonująca naprawy, nasi inżynierowie mają dostęp do oryginalnych specyfikacji  fabrycznych firmy Fisher, instrukcji obsługi oraz pełnej dokumentacji, co gwarantuje , że naprawy są wykonywane według najwyższych standardów.

Komentując niniejszą certyfikację, Leszek Grochowski, Dyrektor działu zaworów firmy Emerson Process Management w Polsce, w kwestii zatwierdzania firm naprawczych ,  powiedział: firma PiA-ZAP  jest uznanym specjalistą w zakresie naprawy zaworów, posiadającą wysoką renomę w zakresie zapewnienia jakości  oraz poziomu świadczonych usług. Dodając do tego ogromny wachlarz lokalnych kontaktów oraz rozległą wiedzę w zakresie produktów, PiA-ZAP jest idealną  firmą, która w pełni zasługuje na tytuł autoryzowanego serwisu produktów firmy Fisher w zakresie napraw warsztatowych na terenie Polski.

Tomasz Berliński, Prezes Zarządu PIAZAP  dodał: firma PiA-ZAP  jest zaszczycona tą nominacją. Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań celem zapewnienia satysfakcji naszych klientów, sprostania ich wymaganiom oraz zapewnienia najwyższej  jakości  obsługi  w zakresie serwisu i napraw produktów Fisher.

urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także