empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
RUG Riello Urządzenia Grzewcze S. A.
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2013-05-22
InduSoft Web Studio v7.1 – idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Rozwiązania sieciowe dla systemów ANDROID czy iOS, to tylko niektóre z nowości jakie oferuje InduSoft Web Studio w wersji v7.1. Cieszącą się wciąż dynamicznie rosnącą popularnością aplikacja wzbogacona została o elementy, które z pewnością przypadną do gustu wielu klientom. InduSoft to elastyczne i przyjazne środowisko, w którym w efektywny sposób można tworzyć kompletne rozwiązania dla instalacji przemysłowych, systemów sterowania czy automatyki budowlanej. Nowa wersja programu to jeszcze więcej możliwości dla Twojej firmy.

Środowisko InduSoft łączy w sobie wszelkie zalety systemów HMI i SCADA z łatwością obsługi i szybkością działania produktów firmy Microsoft. Nie jest to jednak jedyna zaleta posiadania certyfikatu złotego partnera Microsoftu. System InduSoft jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows, od pierwszych wersji systemu Windows CE, przez systemy Mobile, XP do systemu 7 czy Server 2008. Przeprowadzono już nawet z powodzeniem testy z system Windows 8. Co więcej, wspierane są zarówno systemy w wersji 32-bitowej jak i te 64-bitowe.

InduSoft Web Studio v7.1 jeszcze bardziej sieciowy

Już sama nazwa aplikacji wskazuje, że bardzo duży nacisk kładziony jest na rozwiązania sieciowe. Ponieważ z doświadczeń wiemy, że istnieje potrzeba łączenia się na różne sposoby, InduSoft oferuje aż trzy możliwości takich połączeń – mówi Marek Macalik, starszy inżynier oprogramowania i pracownik wsparcia technicznego firmy. Pierwszą opcją jest połączenie poprzez przeglądarkę Internet Explorer, która idealnie nadaje się do kontrolnych podglądów pracy instalacji. Drugą to typowy zdalny klient, który umożliwia stworzenie aż do 128 identycznych kopii wizualizacji, do wykorzystania na panelach operatorskich czy tabletach i to zarówno z systemami Windows 7 jak i Windows Mobile czy CE. Obie opcje umożliwiają niezależną i równorzędną pracę na wszystkich elementach wizualizacji serwerowej. Trzecie rozwiązanie przeznaczone jest dla dowolnego urządzenia i każdego systemu operacyjnego. Element ten został znacząco rozwinięty w najnowszej wersji aplikacji, gdzie dzięki zastosowaniu HTML5 uzyskaliśmy możliwość przejrzystego i estetycznego oglądania oraz zarządzania wartościami zmiennych, jak również obserwowania alarmów i przebiegów czasowych.

W obecnych systemach automatyki zdalne zarządzanie procesem, systemami budynku czy dowolną aplikacją sterującą, to już niezbędne minimum. InduSoft wie to bardzo dobrze i dlatego dla każdego runtime'u wizualizacji, oferujemy bezpłatnie trzech klientów zdalnych - po jednym z każdego rodzaju.

InduSoft v7.1 to szybkość i elastyczność

Ponad 240 wbudowanych driverów komunikacyjnych umożliwia połączenie niemal z dowolnym sterownikiem PLC, a nawet jeżeli standardowe protokoły takie jak Modbus TCP czy RTU okażą się niewystarczające, to zawsze można skorzystać z serwera OPC DA albo klientów OPC DA, UA czy .NET. Dodatkowo InduSoft umożliwia połączenie z dowolną bazą typu SQL, przez co archiwizacja i późniejsza akwizycja danych staje się trywialnie prosta.

Kolejną dużą nowością  InduSoftu v7.1 jest dodanie modułu umożliwiającego współtworzenie wizualizacji. Takie rozwiązanie umożliwia równoległą pracę deweloperów z wielu lokalizacji przy jednoczesnym zachowaniu cyklu rozwoju projektu. Zastosowany moduł wykorzystuje Team Foundation Server Microsoftu.

Wszystkie zastosowane w InduSofcie rozwiązania sprawiają, że jest to bardzo elastyczne, szybkie i nowoczesne środowisko, które jest w stanie sprostać każdemu zadaniu współczesnej automatyki.

KONTAKT:

InduSoft Polska Sp. z o.o.

ul. St. Kunickiego 10a/II

54-616 Wrocław

tel. +48 71 789 08 81

faks: +48 71 789 08 91

email : info-pl@indusoft.com