Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-09-17  |  Ostatnia aktualizacja: 2021-09-17
VI Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy już w październiku
Ilustracja nadesłana (przez ECB)
Ilustracja nadesłana (przez ECB)

 W dniach 4-5 października odbędzie się po raz szósty Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2021. Szczyt odbędzie się w Lublinie w Filharmonii im. H. Wieniawskiego Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości".

Już po raz siódmy Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Szczyt. W ramach tegorocznej edycji zamierzamy skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju.

Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje poświęcone zabezpieczeniu polskiej gospodarki w dobie pandemii pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa gospodarczego, energetycznego i finansowego jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. Temat przewodni Szczytu: Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach. W ramach Szczytu odbędzie się Gala wręczenia statuetek Bursztyn Polskiej Gospodarki 2021.

Szczegółowe informacje: www.osg2021.pl

TAGI: państwo, gospodarka, bezpieczeństwo, szczyt, ekonomia, polityka, biznes, spotkanie, konferencja, infrastruktura, energetyka, przemysł, ekologia, ochrona, środowiska, ciepłownictwo, finanse, innowacyjność, inwestycje, wydobycie, OZE, wojsko, medycyna, bursztyn, transport, surowce

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Źródło:
Europejskie Centrum Biznesu
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także