Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-12-06   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-02-06
RatGar - firma z tradycjami
RatGar - firma z tradycjami

Systemy grzewcze to nieodłączny element nowoczesnego przemysłu. Ich prawidłowa oraz kompleksowa obsługa jest zadaniem, które powinno być wykonywane wyłącznie przez specjalistów. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe poszerzanie swojej wiedzy to dodatkowe atuty, które są bardzo mile widziane u pracowników zajmujących się szeroko pojętymi systemami grzewczymi.

Koncepcja ta nie jest obca działającej prawie 30 lat firmie RatGar. Zajmujące się systemami grzewczymi przedsiębiorstwo, posiada w swojej ofercie pozycje skierowane zarówno dla klientów przemysłowych, jak i indywidualnych. Zdobywane przez wiele lat zaufanie klientów, pozwoliło pracownikom firmy RatGar na zdobycie nieocenionego doświadczenia, które idealnie uzupełniło zdobytą wiedzę teoretyczną. To właśnie dzięki tej mieszance, dzisiaj RatGar jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się ogrzewaniem na terenie Dolnego Śląska. Na uwagę zasługuje również fakt długoletniej współpracy z marką Viessmann. Duże doświadczenie, wiedza teoretyczna oraz wysokiej jakości produkty to niewątpliwie jeden ze sposobów na osiągnięcie sukcesu.

Aktualnie, w ofercie firmy znajduje się wiele rozwiązań (dotyczących systemów grzewczych), które przeznaczone są dla dwóch rodzajów klientów (indywidualnych i biznesowych). Zgodnie z polityką przedsiębiorstwa, wszystkie prace wykonywane są od przysłowiowego A do Z. RatGar zajmuje się, więc zarówno zadaniami takimi jak projektowanie systemów grzewczych, jak i ich montażem oraz konserwacją. Ponadto klienci firmy RatGar mogą skorzystać z szerokiej oferty usług serwisowych.

Serwisowanie kotłowni obejmuje m.in. sprawdzanie szczelności instalacji gazowej oraz przeprowadzanie czyszczenia chemicznego kotłów i wypełnianie zadań zleconych przez Urząd Dozoru Technicznego. Firma RatGar może również poszczycić się otwartym w 2010 roku autoryzowanym salonem marki Viessmann. Jest to niebywałe wyróżnienie, o którym nie sposób nie wspomnieć.

Nie należy również zapominać, że Ratgar roztacza również swoje skrzydła nad klientami indywidualnymi. Do dyspozycji tej grupy osób należy m.in. montaż i instalacja centralnego ogrzewania, tworzenie i serwis kotłowni oraz montaż i instalacja kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych. Firma nieodmiennie od lat wspiera nowoczesne technologie przemysłowe, dlatego też chętnie dzieli się ze swoimi klientami najnowszymi informacjami technicznymi, a także podsuwa najlepsze, pod każdym względem pomysły proponowanych realizacji. RatGar to sukces na wielu płaszczyznach!

Kategoria komunikatu:

Komunikat sponsorowany

Źródło:
ratgar.pl

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.