Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Riello
Powrót do listy komunikatów INFORMACJA ARCHIWALNA
Ostatnia aktualizacja: 2013-02-28
Praca: Inżynier Sprzedaży d/s teletransmisji radiowej i GSM w Dziale Handlowym i Marketingu

Tekniska Polska Sp. z o.o., specjalizująca się w teletransmisji danych przemysłowych w związku z rozwojem spółki, poszukuje osób do pracy w siedzibie w Gliwicach na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży d/s teletransmisji radiowej i GSM w Dziale Handlowym i Marketingu

Zadania:

- odpowiedzialny za wsparcie handlowo-techniczne klientów,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- przygotowywanie prezentacji handlowo-technicznych,
- opiekę i nadzór na toczącymi się projektami w w/w zakresie,
- konsulting i wsparcie handlowe dla produktów z oferty spółki.

Wymagania dla kandydata:

- min.3 letnie doświadczenie w branży,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- wykształcenie średnie/wyższe techniczne /kierunkowe: telekomunikacja, informatyka, elektronika, automatyka, robotyka/,
- prawo jazdy kat B,
- duża komunikatywność, samodzielność i nastawienie na pracę zespołową.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę,
- prace w firmie z przyszłościowej branży,
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne /w tym zagraniczne/.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną w terminie 30 dni na adres: praca@tekniska.pl lub pocztą na adres:

Tekniska Polska Sp. z o.o.,
Ul. Łabędzka 9
44-121 Gliwice

Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także