Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-11-27   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-11-27
Nowy dostawca energii elektrycznej Warszawa – Lumi
eyJpdiI6ImpncnFDV3hHd
eyJpdiI6ImpncnFDV3hHd

Czy wiesz, jak łatwo i szybko możesz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej w stolicy? W ten sposób zyskasz nie tylko pewność i bezpieczeństwo świadczonych usług, ale także wiele dodatkowych korzyści.

 

Prąd – podstawowe źródło energii

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez energii elektrycznej. W każdym momencie otacza nas mnóstwo sprzętów i urządzeń, które zasilane są w ten sposób, a wciąż pojawiają się kolejne. Wystarczy wspomnieć choćby o nowoczesnych samochodach elektrycznych, które są znakomitą alternatywą dla pojazdów z silnikami spalinowymi. Wszystko jednak kosztuje, a rachunki za prąd w przypadku dużych gospodarstw domowych w Warszawie mogą być naprawdę wysokie. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej osób szuka oszczędności właśnie w tej materii. Wyłączanie urządzeń z kontaktu czy po prostu rzadsze z nich korzystanie może być bardzo korzystne dla twojego portfela.

 

Nowy dostawca energii elektrycznej – Warszawa

Mieszkańcy stolicy od pewnego czasu mogą skorzystać z usług nowego sprzedawcy prądu. Samo pojawienie się nowego dystrybutora (nawet, jeśli jest on „zasilany" przez PGE) to znakomita wiadomość dla konsumentów, w końcu większa konkurencja oznacza korzystniejszą ofertę dla klientów. Nowy dostawca energii elektrycznej Warszawa to Lumi – polska marka, która rzeczywiście stanowi część Grupy Kapitałowej PGE. Powiązanie to dodaje firmie renomy oraz samo w sobie jest gwarancją bezpieczeństwa oferowanych usług. Nie wchodząc w szczegóły oferty marki, warto podkreślić, że zmiana dostawcy prądu może być świetną alternatywą dla osób, które chcą wydawać mniej na energię elektryczną. Jednak różnice w cenie to nie wszystko – dużym atutem jest też czytelność i prostota oferty. Lumi nie oferuje dodatkowych usług w postaci assistance, ofert telekomunikacyjnych czy bonów na zakupy u partnerów handlowych.

 

Dostawca energii elektrycznej Warszawa – jak dokonać zmiany?

Choć wiele osób w Warszawie ma negatywne wspomnienia związane ze zmianą sprzedawcy prądu, dzięki pojawieniu się na rynku Lumi procedura ta została skrócona do minimum i maksymalnie uproszczona. Aby tego dokonać, wystarczy skontaktować się z pracownikami biura obsługi klienta za pomocą infolinii lub skorzystać z witryny internetowej marki i wypełnić tam wszystkie niezbędne informacje. Na tej podstawie przygotowana zostanie umowa wraz z załącznikami oraz specjalne pełnomocnictwo. To dzięki niemu Lumi może rozwiązać umowę u dotychczasowego sprzedawcy oraz zgłosić wniosek zmiany sprzedawcy u odpowiedniego dystrybutora. Cała procedura dobiegnie końca w czasie od 30 do 60 dni.

Na tym jednak nie koniec korzyści wynikających ze zmiany dostawcy. Na nowych klientów czeka bardzo atrakcyjna oferta, w ramach której kryje się wiele dodatkowych profitów. Aby je poznać, sprawdź aktualne warunki lub skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Energia elektryczna jest właściwie niezbędna do życia, dlatego spraw, aby wszelkie formalności i rozliczenia były przejrzyste i nie nadwyrężały twojego portfela.

Kategoria komunikatu:

Komunikat sponsorowany

Źródło:
lumipge.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.