Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-01-04   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-01-04

Kijów - pompy dwustrumieniowe DHV i system próżniowy oparty na pompie PW

Pompy DHV Kijów
Pompy DHV Kijów

Hydro-Vacuum S.A. przy udziale przedstawicielstwa TOV Hydro-Vacuum Ukraina, zrealizowała istotną dostawę pomp dla ukraińskich wodociągów w Kijowie. W trzecim kwartale 2017 roku uruchomiono stację pompową "ZHOVNIEVA" dla "Kievvodokanał" (www.vodokanal.kiev.ua). Zainstalowane zostały tam dwie pompy dwustrumieniowe typu DHV.150-605 PA z silnikami o mocy 250 kW, wydajności Q=470m3 i wysokości podnoszenia H=110m.

Nowa pompownia jest wspomagana przez system próżniowy produkcji Hydro-Vacuum S.A. Instalacja próżniowa – oparta na pompie próżniowej typu PW.1.12 – przeznaczona jest do zalewania pomp DHV, oraz rurociągów ssawnych pomp. Widoczne w instalacji zbiorniki służą do:

  • odseparowania pompy próżniowej z wirującym pierścieniem cieczowym od zalewanych pomp odśrodkowych, chronią pompę próżniową przed zalaniem dużą ilością wody – zbiornik na ssaniu pompy próżniowej, instalacja jest wyposażona w czujnik poziomu lustra wody, który monitoruje bezpieczny poziom cieczy w zbiorniku.
  • oddzielenia pompowanego gazu od cieczy roboczej pompy próżniowej – zbiornik na tłoczeniu pompy próżniowej.

W pełni zautomatyzowana instalacja wyposażona w szafę sterowniczo-kontrolną zapewnia prawidłową pracę całego systemu nowej stacji pompowej.

Hydro-Vacuum S.A. jest obecne na rynku ukraińskim od wielu lat m.in. poprzez swoją spółkę "córkę" Hydro-Vacuum Ukraina odpowiedzialną za działalność firmy nie tylko na Ukrainie, ale również w Rosji, Kazachstanie czy Gruzji.

Pompy dwustrumieniowe DHV

Systemy próżniowe

Kategoria komunikatu:
Realizacja, aplikacja
Dodał:
Hydro-Vacuum S.A.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe