Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-09-01   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-01

GPEC PELPLIN dla mieszkańców Pelplina

GPEC PELPLIN
GPEC PELPLIN

Spółka Grupy GPEC, która od czerwca dostarcza ciepło na terenie Pelplina, od 1 września będzie działać jako GPEC PELPLIN. Nowa nazwa i logotyp mają podkreślić związek z miastem i lokalną społecznością.

Mamy nadzieję, że nowa nazwa spodoba się mieszkańcom Pelplina i pomoże nam budować rozpoznawalność naszych usług – wyjaśnia Lucyna Federowicz, prezes GPEC PELPLIN, dyrektor ds. personalnych i strategii GPEC. – Nazwy spółek Grupy GPEC zawsze odwołują się do nazw miast, w których działamy. To dla nas naturalne, a dla mieszkańców i klientów bardzo wygodne – dodaje.

Grupa GPEC nabyła infrastrukturę w Pelplinie w kwietniu, a od 1 czerwca dostarcza ciepło odbiorcom na nowym rynku. GPEC PELPLIN będzie spółką dedykowaną miastu i zapewni mieszkańcom stałe dostawy ciepła, profesjonalną obsługę techniczną oraz wsparcie całodobowego pogotowia ciepłowniczego.

(gz)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
Neuron Agencja Public Relations Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe