empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A.
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2024-06-25
Wynajem bezinwazyjnych przepływomierzy i ciepłomierzy ultradźwiękowych
Wynajem-przepływomierzy-i-ciepłomierzy-ultradźwiękowych.jpg
Zasięg:
krajowy

WYNAJEM PRZEPŁYWOMIERZY I CIEPŁOMIERZY ULTRADŹWIĘKOWYCH JUŻ OD 1 DNIA

Szukasz metody, która pozwoli Ci dokonać szybkich i precyzyjnych pomiarów nawet w trudno dostępnych miejscach? Wybierz ciepłomierze i przepływomierze ultradźwiękowe. Wynajmuj na okres nawet 1 dnia, aby oszczędzić czas i pieniądze.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY I CZASU

Oferowane przez nas przepływomierze i ciepłomierze to nowoczesne, bezinwazyjne urządzenia, które pomogą Ci pracować szybciej i sprawniej. Decydując się na wynajem z AEA Technique, uzyskasz również dodatkowe korzyści.

Wynajem możliwy nawet na 1 dzień: Wykonaj wszelkie pomiary okresowe lub kontrolne bez konieczności inwestowania w zakup urządzenia. Oferujemy wynajem na dowolny okres!

Możliwość przetestowania technologii: Sprawdź, jak przepływomierze lub ciepłomierze ultradźwiękowe sprawują się w praktyce – bez konsekwencji. Przetestuj i zwróć, jeśli sprzęt nie spełni Twoich oczekiwań.

Zniżka przy decyzji zakupu urządzenia: Przetestuj urządzenie przed zakupem bez dodatkowych kosztów. Wynajmij na dowolny okres, a jeśli zdecydujesz się na zakup, zapłacisz mniej o koszty wynajmu.

SZEROKI WYBÓR PRZEPŁYWOMIERZY I CIEPŁOMIERZY ULTRADŹWIĘKOWYCH 

Nasza oferta obejmuje bezinwazyjne ciepłomierze oraz przepływomierze ultradźwiękowe. Szeroki wybór modeli zapewnia możliwość zastosowania ich w różnych warunkach. Skontaktuj się z AEA Technique, aby uzyskać fachową pomoc przy doborze sprzętu do określonych warunków.

 1. JEDNOKANAŁOWY, PRZENOŚNY KATFLOW 200
  Bezinwazyjny przepływomierz ultradźwiękowy przenośny KATflow 200 jest lekkim urządzeniem, niewiarygodnie łatwym w użyciu. Oferuje jakość pomiaru kojarzoną zazwyczaj z bardziej złożonymi i droższymi urządzeniami, która dodatkowo jest uzupełniona przez wyjątkową jakość i wytrzymałość sond Katronic. Dowiedz się więcej ➦

 2. DWUKANAŁOWY, PRZENOŚNY, Z POMIAREM CIEPŁA KATFLOW 230
  Bezinwazyjny przepływomierz ultradźwiękowy przenośny dwukanałowy KATflow 230 jest urządzeniem zaawansowanym technologicznie, wykorzystywanym w sytuacjach, które wymagają wszechstronnych możliwości pomiarowych połączonych z łatwą obsługą. Przyrząd posiada dwa kanały pomiarowe. Dowiedz się więcej ➦
 3. DWUKANAŁOWY, STACJONARNY, Z POMIAREM CIEPŁA KATFLOW 150
  Bezinwazyjny przepływomierz ultradźwiękowy dwukanałowy stacjonarny KATflow 150 jest produktem wiodącym pod względem elastyczności i wydajności, z mocną specyfikacją oraz wieloma możliwościami konfiguracyjnymi. Przepływomierz jest wyposażony w dwa kanały pomiarowe. Dowiedz się więcej ➦

 4. EKONOMICZNY, DLA ŚREDNIC DN80-2000 CU100 TECFLUID
  Bezinwazyjny przepływomierz ultradźwiękowy CU wyposażony jest w sondy umieszczane na zewnątrz rurociągu. Dzięki temu montaż i pomiar odbywa się bez przerw w procesie produkcyjnym oraz bez strat ciśnienia, niskie są też koszty utrzymania. Dowiedz się więcej ➦


Nie wiesz jakie urządzenie wybrać?

Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci dobrać właściwe urządzenia i ustalimy warunki wynajmu. Możesz również zarezerwować sprzęt za pomocą tego formularza, a wrócimy do Ciebie z informacją dotyczącą ceny i szczegółów oferty.

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

AEA TECHNIQUE Sp. z o.o.

Adres: Toszecka 99, 44-100 Gliwice

Nr telefonu: 32 775 65 24 Skopiuj

E-mail: przetargi@aea-technique.pl Skopiuj
WWW: aea-technique.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal energetykacieplna.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...