Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Riello
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2024-04-15
Odlewy korpusów maszyn, pomp - remonty i do nowych urządzeń, staliwo, żeliwo, brąz, mosiądz, alu, Zn
Zasięg:
międzynarodowy

Odlewnia Sobowidz wykonuje :

 

Odlewy korpusów maszyn i pomp, wirniki,

tuleje, rolki, wałki, pręty, koła, krążki, dennice, dławnice, rury, kolana

oraz inne części wg dokumentacji technicznej, rysunku  lub wg starego wzoru

 

- remonty i do nowych urządzeń

 

Produkcja seryjna, wielkoseryjna   i    jednostkowa, prototypy.

 

SOBOWIDZ Odlewnia Staliwa, Zeliwa i Metali Nieżelaznych istnieje od 1983 roku.

Wykonujemy odlewy dla prawie wszystkich branż przemysłu, w bardzo szerokim zakresie stopów.

 

Wytwarzamy:

- odlewy staliwne,

- odlewy żeliwne (szare, sferoidalne, stopowe w tym żeliwo chromowe),

- odlewy niklowe, kobaltowe, tytanowe,

- odlewy brązowe, mosiężne,

- odlewy aluminiowe, ołowiane, cynkowe, ZnAl, cynowe

 

produkcja seryjna i jednostkowa,

 

Odlewy m.in. :

- żaroodporne i żarowytrzymałe (1.4848, 1.4823, 1.4777, Cr, Cr-Ni, z kobaltem, z wolframem)

- nierdzewne i kwasodporne (np. aisi 304 CF8, aisi 316 CF8M, 316L CF3M, LH18N9, duplex),

- trudnościeralne i o wysokiej twardości (nihard, GJN-HV600, HV500, HV520, Hadfield L120G13, ZbCr32)

- niestopowe konstrukcyjne (np. staliwo L35GSM, L30GS, L500, L450, L600, żeliwo GJL 250, GJS 500-7, GJS 400-15, GJS 600-3, GJS 700-2).

 

1.1118 / G24Mn6 / GS-24Mn6 - Stal o wysokiej wytrzymałości i dobrej spawalności
1.6220 / G20Mn5 / GS-20Mn5 (1.1120) - Ulepszone właściwości spawalnicze i wytrzymałość
1.1131 / G17Mn5 / GS-16Mn5 - Ulepszone właściwości spawalnicze i wytrzymałość
1.1165 / G28Mn6 / GS-30Mn5 - na odlewy hartowane
1.3802 / GX120Mn13 - Odporna na zużycie, niemagnetyzująca stal
1.4107 / GX8CrNi12 - Staliwo żaroodporne
1.4317 / GX4CrNi13 4 / G-X5CrNi13 4 (1.4313) - Dobre właściwości spawalnicze
1.4931 / GX23CrMoV12 1 / G-X22CrMoV12 1 - Staliwo żaroodporne
1.5015 / G8Mn7 / GS-8Mn7 - Ulepszone właściwości spawalnicze i wytrzymałość
1.1159 / G46Mn4 / GS-46Mn4 N (1.5041) - Stal do hartowania płomieniowego i indukcyjnego
1.1176 / G36Mn5 / GS-36Mn5 N (1.5067) - Stal do hartowania płomieniowego i indukcyjnego
1.5419 / G20Mo5 / GS-22Mo4s Staliwo żaroodporne
1.5431 / G12MnMo7 4 / GS-12MnMo7 4 - Dobre właściwości spawalnicze
1.5430 / G8MnMo7 4 / GS-8MnMo7 4 (1.5450) - Ulepszone właściwości spawalnicze i Rm
1.6221 / G13MnNi6 4 / GS-13MnNi6 4 - Ulepszone właściwości spawalnicze i wytrzymałość
1.6309 / G20MnMoNi5 5 / GS-20MnMoNi5 5 - Dobre właściwości spawalnicze
1.6515 / G25CrNiMo4 / GS-25CrNiMo4 - na odlewy hartowane
1.6570 / G32NiCrMo8 5 4 / GS-30NiCrMo8 5 - na Odlewy hartowane
1.6582 / G34CrNiMo6 / GS-34CrNiMo6 - na Odlewy staliwne hartowane
1.6740 / G33NiCrMo7 4 4 / GS-33NiCrMo7 4 4 - na Odlewy staliwne hartowane
1.6759 / G18NiMoCr3 6 / GS-18NiMoCr3 6 - Dobre właściwości spawalnicze
1.6779 / G14NiCrMo10 6 / GS-14NiCrMo10 6 - Dobre właściwości spawalnicze
1.6781 / G17NiCrMo13 6 / GS-18NiCrMo12 6 - Dobre właściwości spawalnicze
1.7221 / G26CrMo4 / GS-25CrMo4 (1.7218) - Odlewy hartowane
1.7230 / G34CrMo4 / GS-34 CrMo4 (1.7220) - Odlewy hartowane
1.7231 / G42CrMo4 / GS-42CrMo4 (1.7225) - Do hartowania płomieniowego i indukcyjnego oraz hartowania odlewów stalowych
1.7232 / G50CrMo4 / GS-50CrMo4 (1.7228) - Do hartowania płomieniowego i indukcyjnego
1.7352 / G18CrMnMo5 5 / GS-18CrMnMo5 5 - Dobre właściwości spawalnicze
1.7357 / G17CrMo5 5 / GS-17CrMo5 5 - Staliwo żaroodporne
1.7379 / G17CrMo9 10 / GS-18CrMo9 10 - Staliwo żaroodporne
1.7382 / G19CrMo9 10 / GS-19CrMo9 10 - Dobre właściwości spawalnicze
1.7706 / G17CrMoV5 10 / GS-17CrMoV5 11 - Staliwo żaroodporne
1.7725 / G30CrMoV6 4 / GS-30CrMoV6 4 - Odlewy staliwne hartowane
1.7755 / GS-35CrMoV10 4 - Stal do hartowania płomieniowego i indukcyjnego

 

pierścienie i tuleje odśrodkowe - zwłaszcza z brązu i mosiądzu,

wylewanie panewek stopem łożyskowym : białym metalem Pb i inne

ze stali nierdzewnej, z żeliw, z aluminium

 

- austenityczne żeliwa sferoidalne typu Ni-RESIST

/ austenitic cast iron, Żeliwo Austenityczne, Plates, Rods, Tubes, Sleeves, Bushings,

Ni-Resist Specification BS 3468 : 1986 :
- Type Flake Graphite : Grade F1, F2, F3 - na bazie żeliwa szarego
- Spheroidal Graphite : Grade S2, S2B, S2C, S2M, S2W, S3, S5S, S6 - na bazie żeliwa sferoidalnego

Ni-Resist Gusseisen PN DIN EN 13835 / DIN 1694 / ISO 2892 / JIS G 5510 :
EN-GJSA-XNiCr20-2 - EN-JS3011 - 5.3500 - D2, NR-S2,
EN-GJSA-XNiCr20-3 - 0.7661
EN-GJSA-XNiMn23-4 - EN-JS3021
EN-GJSA-XNiCr22 - EN-JS3041
EN-GJSA-XNiMn13-7 - EN-JS3071 - 0.7652 - DIN 5.3506 / GGG-NiMn13 7
EN-GJSA-XNiCr30-3 - EN-JS3081 - 5.3507 - PN-EN 13835 - D3
EN-GJSA-XNiSiCr30-5-5 - EN-JS3091
EN-GJSA-XNiSiCr35-5-2 - EN-JS3061 - 5.3505 - D5S,
EN-GJSA-XNi35 - EN-JS3051 - 5.3504 Ni-resist - D5 ASTM A439,
EN-GJSA-XNiCr35-3 - EN-JS3101 - 5.3509 - D5B
EN-GJSA-XNiSiCr20-5-2 - 0.7665
EN-GJSA-XNiCr30-1 - 0.7677
EN-GJLA-XNiCr20-3 - 0.6661 , GJL-NiCr 20-4,
EN-GJLA-XNiCuCr15-6-2 - EN-JL3011 - GGL-NiCuCr15 6 2 / DIN 1694 - Grade F1 / BS 3468:1986, NR-F1, ASTM-A-436 TYPE 1, HB 131-183,
NiResist 1 - Type 1 acc.to ASTM A 436-84 - L-NiCuCr15 6 2 / ISO 2892-1973, NiMn13 7 - L-NiMn13 7 - GGL-NiMn13 7

NI-RESIST CAST IRON according to DIN 1694 and ASTM A 439:
- Type D-2 wg A 439 / GGG-NiCr20 2 DIN 1694 - 0.7660
Corrosion- and heat-resistant up to 760 °C; good sliding properties, high thermal expansion; non-magnetic;
used for pumps, valves, automotive exhaust system parts, sleeves, turbochargers, non-magnetic components
- Type D-2 C A 439 / GGG-Ni22 DIN 1694 - 0.7670
Resistant to temperatures as low as -100 °C; increased elongation; used for castings subjected to elevated
corrosion demands, pumps, valves, etc.
- Type D-2 M A 571 Class 2 / GGG-NiMn23 4 DIN 1694 - 0.7673
Particularly high elongation, resistant to temperatures as low as -196 °C, DVM = 21 J; non-magnetic; castings for low-temperature engineering applications
- Type D-3 A 439 / GGG-NiCr30 3 DIN 1694 - 0.7676
Improved thermal shock resistance at approx. 3% Cr; for castings subjected to elevated corrosion demands,
pumps, valves, turbocharger casings, exhaust pipes
- GGG-NiCrNb20 2 DIN 1694 - 0.7659
As 0.7660, with improved welding properties
- Type D-2 B A 439 / GGG-NiCr20 3 DIN 1694 - 0.7661
Elevated heat and wear resistance, as 0.7660
Type D-5 A 439 / GGG-Ni35 DIN 1694 - 0.7683
Low thermal expansion, thermal shock resistant; for dimensionally stable parts, metering machine compressors, glass moulds
- Type D-5 B A 439 / GGG-NiCr35 3 DIN 1694 - 0.7685
as above, but with increased resistance to elevated temperatures; used for gas turbine casings
- Type D-5 S A 439 / GGG-NiSiCr35 5 2 DIN 1694 - 0.7688, D5S,
as above, but with enhanced elongation properties; used for exhaust piping in high-power engine construction
- Type D-3 A A 439 / GGG-NiCr30 1 DIN 1694 - 0.7677
Improved thermal shock resistance; approx. 3% Cr; for castings exposed to elevated corrosion; used for pumps, valves, turbocharger casings, exhaust pipes
- Type D-4 A 439 / GGG-NiSiCr30 5 5 DIN 1694 - 0.7680
Good resistance to corrosion, heat and wear; average thermal expansion; low elongation; used in industrial furnace construction, exhaust pipes, turbocharger casings
- Type D-5S + Mo / GGG-NiSiCr35 5 2 + Mo
as 0.7688, but with a higher resistance to elevated temperatures as a result of Mo addition
Lost foam, Lost Foam-Verfahren, Gießen mit verlorenem Schaum, Lost-foam,
Austenitisches Gusseisen DIN EN 13835 / DIN 1694 EN-GJLA-XNiMn 13-7 / EN-JL3021 / GGL-NiMn 13 7 / 0.6652,
EN-GJLA-XNiCuCr 15-6-2 EN-JL3011 GGL-NiCuCr 15 6 2 0.6655,
– – GGL-NiCuCr 15 6 3 0.6656,
– – GGL-NiCr 20 2 0.6660,
– – GGL-NiCr 20 3 0.6661,
– – GGL-NiSiCr 20 5 3 0.6667,
– – GGL-NiCr 30 3 0.6676,
– – GGL-NiSiCr 30 5 5 0.6680,
EN-GJSA-XNiCr 35-3 EN-JS3101 GGG-NiCr 35 3 0.7685,
EN-GJSA-XNiSiCr 35-5-2 EN-JS3061 GGG-NiSiCr 35 5 2 0.7688,
- PN - ZlNi20Si5Cr3 - Nicrosilal / GG-NiSiCr20 5 3 ; Spheronic / GGG-NiSiCr20 5 2

żeliwo austenityczne / Austenitisches Gusseisen - DIN EN 13835 / DIN 1694, Litinové profily, austenitická litina, austeniticka liatina, austenittisk støpejern, austenittisk jern, stopejern, аустенитный чугун нирезист, Чугун легированный никелесодержащий, austenitisk stobejern, austenitisk jern, austenitiskt gjutjärn, austenitiskt gjutjarn, fonte austénitique, austenitisch gietijzer, austenīta čuguns, cuguns, austenitinis ketus, austeniitmalm, austeniittista valurautaa, ωστενιτικό χυτοσίδηρο, ferro fundido austenítico, ghisa austenitica, ausztenites öntöttvas, fontă austenitică, avstenitno lito železo, ​austenítískt steypujárn, austenitic getten izer, gize austenitike, austenitno lijevano željezo, аустенитно леано железо, iarann ​​​​teilgthe austenitic, austenitesche Goss, ferro colat austenític,

 

Zapraszamy do składania zapytań e-mailowo.

 

Służymy doradztwem technicznym. 

 

wyłożenia młynów, wykładziny granulatorów, płyty kruszarek, młotki,

łopatki turbin wodnych, łopatki wentylatorów, piasty turbin, dennice,

koła łańcuchowe, koła linowe, koła pasowe, koła zębate, kotły biomasowe i węglowe,

pompy chemoodporne, kwasoodporne, części do pomp

 

Wystawiamy atesty 3.1 , 2.2 , 3.2.

świadectwa PRS, DNV, GL, inne.

 

Obróbka skrawaniem ( CNC i konwencjonalna ; toczenie, wytaczanie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie, polerowanie) i spawanie odlewów.
Prace montażowe. Konstrukcje. Próby ciśnieniowe.
Badania NDT, UT, VT, PT, MT, RT.

Kupimy:
- złom stali żaroodpornych, nierdzewnych, kwasoodpornych, głębokotłocznych, armco
(ażury z lasera, prasowane),
- brąz BA1044, BA1055

 

Zapraszamy
do składania zapytań e-mailowo.

Odlewnia Sobowidz, woj.pomorskie, koło Gdańska

 

2024.04.13

 

od 40 lat na rynku (1983-2023)  - czekamy na Twój kontakt.

 

 

Aleksandrów Kujawski (KP)
Aleksandrów Łódzki (ŁD)
Alwernia (MA)
Andrychów (MA)
Annopol (LU)
Augustów (PD)

Babimost (LB)
Baborów (OP)
Baranów Sandomierski (PK)
Barcin (KP)
Barczewo (WN)
Bardo (DŚ)
Barlinek (ZP)
Bartoszyce (WN)
Barwice (ZP)
Bełchatów (ŁD)
Bełżyce (LU)
Będzin (ŚL)
Biała (OP)
Biała Piska (WN)
Biała Podlaska (LU)
Biała Rawska (ŁD)
Białaczów (ŁD)
Białobrzegi (MZ)
Białogard (ZP)
Biały Bór (ZP)
Białystok (PD)
Biecz (MA)
Bielawa (DŚ)
Bielsk Podlaski (PD)
Bielsko-Biała (ŚL)
Bieruń (ŚL)
Bierutów (DŚ)
Bieżuń (MZ)
Biłgoraj (LU)
Bircza (PK)
Biskupiec (WN)
Bisztynek (WN)
Blachownia (ŚL)
Błaszki (ŁD)
Błażowa (PK)
Błonie (MZ)
Bobolice (ZP)
Bobowa (MA)
Bobrowniki (KP)
Bochnia (MA)
Bodzanów (MZ)
Bodzentyn (ŚK)
Bogatynia (DŚ)
Bogoria (ŚW)
Boguchwała (PK)
Boguszów-Gorce (DŚ)
Bojanowo (WP)
Bolesławiec (DŚ)
Bolesławiec (ŁD)
Bolimów (ŁD)
Bolków (DŚ)
Borek Wielkopolski (WP)
Borne Sulinowo (ZP)
Braniewo (WN)
Brańsk (PD)
Brodnica (KP)
Brody (LS)
Brok (MZ)
Brusy (PM)
Brwinów (MZ)
Brzeg (OP)
Brzeg Dolny (DŚ)
Brzesko (MA)
Brzeszcze (MA)
Brześć Kujawski (KP)
Brzeziny (ŁD)
Brzostek (PK)
Brzozów (PK)
Budzyń (WP)
Buk (WP)
Bukowno (MA)
Busko-Zdrój (ŚK)
Bychawa (LU)
Byczyna (OP)
Bydgoszcz (KP)
Bystrzyca Kłodzka (DŚ)
Bytom (ŚL)
Bytom Odrzański (LB)
Bytów (PM)

Cedynia (ZP)
Cegłów (MZ)
Chełm (LU)
Chełmek (MA)
Chełmno (KP)
Chełmża (KP)
Chęciny (ŚK)
Chmielnik (ŚK)
Chocianów (DŚ)
Chociwel (ZP)
Chocz (WP)
Chodecz (KP)
Chodzież (WP)
Chojna (ZP)
Chojnice (PM)
Chojnów (DŚ)
Choroszcz (PD)
Chorzele (MZ)
Chorzów (ŚL)
Choszczno (ZP)
Chrzanów (MA)
Ciechanowiec (PD)
Ciechanów (MZ)
Ciechocinek (KP)
Ciepielów (MZ)
Cieszanów (PK)
Cieszyn (ŚL)
Ciężkowice (MA)
Cybinka (LB)
Czaplinek (ZP)
Czarna Białostocka (PD)
Czarna Woda (PM)
Czarne (PM)
Czarnków (WP)
Czarny Dunajec (MA)
Czchów (MA)
Czechowice-Dziedzice (ŚL)
Czeladź (ŚL)
Czemierniki (LB)
Czempiń (WP)
Czerniejewo (WP)
Czersk (PM)
Czerwieńsk (LB)
Czerwionka-Leszczyny (ŚL)
Czerwińsk nad Wisłą (MZ)
Częstochowa (ŚL)
Człopa (ZP)
Człuchów (PM)
Czyżew (PD)

Ćmielów (ŚK)

Daleszyce (ŚK)
Darłowo (ZP)
Dąbie (WP)
Dąbrowa Białostocka (PD)
Dąbrowa Górnicza (ŚL)
Dąbrowa Tarnowska (MA)
Dąbrowice (ŁD)
Debrzno (PM)
Dębica (PK)
Dęblin (LU)
Dębno (ZP)
Dobczyce (MA)
Dobiegniew (LB)
Dobra (ZP)
Dobra (WP)
Dobre (MZ)
Dobre Miasto (WN)
Dobrodzień (OP)
Dobrzany (ZP)
Dobrzyca (WP)
Dobrzyń nad Wisłą (KP)
Dolsk (WP)
Drawno (ZP)
Drawsko Pomorskie (ZP)
Drezdenko (LB)
Drobin (MZ)
Drohiczyn (PD)
Drzewica (ŁD)
Dubiecko (PK)
Dukla (PK)
Duszniki-Zdrój (DŚ)
Dynów (PK)
Działdowo (WN)
Działoszyce (ŚK)
Działoszyn (ŁD)
Dzierzgoń (PM)
Dzierżoniów (DŚ)
Dziwnów (ZP)
Elbląg (WN)
Ełk (WN)

Frampol (LU)
Frombork (WN)

Garwolin (MZ)
Gąbin (MZ)
Gąsawa (KP)
Gdańsk (PM)
Gdynia (PM)
Gielniów (MZ)
Giżycko (WN)
Glinojeck (MZ)
Gliwice (ŚL)
Głogów (DŚ)
Głogów Małopolski (PK)
Głogówek (OP)
Głowaczów (MZ)
Głowno (ŁD)
Głubczyce (OP)
Głuchołazy (OP)
Głuszyca (DŚ)
Gniew (PM)
Gniewkowo (KP)
Gniezno (WP)
Gogolin (OP)
Golczewo (ZP)
Goleniów (ZP)
Golina (WP)
Golub-Dobrzyń (KP)
Gołańcz (WP)
Gołdap (WN)
Goniądz (PD)
Goraj (LU)
Gorlice (MA)
Gorzów Śląski (OP)
Gorzów Wielkopolski (LB)
Gostynin (MZ)
Gostyń (WP)
Gościno (ZP)
Gowarczów (ŚW)
Gozdnica (LB)
Góra (DŚ)
Góra Kalwaria (MZ)
Górowo Iławeckie (WN)
Górzno (KP)
Grabów (ŁD)
Grabów nad Prosną (WP)
Grajewo (PD)
Grodków (OP)
Grodzisk Mazowiecki (MZ)
Grodzisk Wielkopolski (WP)
Grójec (MZ)
Grudziądz (KP)
Grybów (MA)
Gryfice (ZP)
Gryfino (ZP)
Gryfów Śląski (DŚ)
Gubin (LB)
Hajnówka (PD)
Halinów (MZ)
Hel (PM)
Hrubieszów (LU)

Iława (WN)
Iłowa (LB)
Iłża (MZ)
Imielin (ŚL)
Inowłódz (ŁD)
Inowrocław (KP)
Ińsko (ZP)
Iwaniska (ŚK)
Iwonicz-Zdrój (PK)
Izbica (LU)
Izbica Kujawska (KP)

Jadów (MZ)
Jastrzębie-Zdrój (ŚL)
Jabłonowo Pomorskie (KP)
Janikowo (KP)
Janowiec Wielkopolski (KP)
Janów Lubelski (LU)
Jaraczewo (WP)
Jarocin (WP)
Jarosław (PK)
Jasień (LB)
Jasło (PK)
Jastarnia (PM)
Jastrowie (WP)
Jastrząb (MZ)
Jawor (DŚ)
Jawornik Polski (PK)
Jaworzno (ŚL)
Jaworzyna Śląska (DŚ)
Jedlicze (PK)
Jedlina-Zdrój (DŚ)
Jedlnia-Letnisko (MZ)
Jedwabne (PD)
Jelcz-Laskowice (DŚ)
Jelenia Góra (DŚ)
Jeziorany (WN)
Jeżów (ŁD)
Jędrzejów (ŚK)
Jordanów (MA)
Józefów (LU)
Józefów (MZ)
Józefów nad Wisłą (LU)
Jutrosin (WP)

Kaczory (WP)
Kalety (ŚL)
Kalisz (WP)
Kalisz Pomorski (ZP)
Kalwaria Zebrzydowska (MA)
Kałuszyn (MZ)
Kamieniec Ząbkowicki (DŚ)
Kamienna Góra (DŚ)
Kamień Krajeński (KP)
Kamień Pomorski (ZP)
Kamieńsk (ŁD)
Kamionka (LU)
Kańczuga (PK)
Karczew (MZ)
Kargowa (LB)
Karlino (ZP)
Karpacz (DŚ)
Kartuzy (PM)
Katowice (ŚL)
Kazimierz Dolny (LU)
Kazimierza Wielka (ŚK)
Kąty Wrocławskie (DŚ)
Kcynia (KP)
Kędzierzyn-Koźle (OP)
Kępice (PM)
Kępno (WP)
Kętrzyn (WN)
Kęty (MA)
Kielce (ŚK)
Kiernozia (ŁD)
Kietrz (OP)
Kikół (KP)
Kisielice (WN)
Kleczew (WP)
Kleszczele (PD)
Klimontów (ŚK)
Kluczbork (OP)
Kłecko (WP)
Kłobuck (ŚL)
Kłodawa (WP)
Kłodzko (DŚ)
Knurów (ŚL)
Knyszyn (PD)
Kobylin (WP)
Kobyłka (MZ)
Kock (LU)
Kolbuszowa (PK)
Kolno (PD)
Kolonowskie (OP)
Koluszki (ŁD)
Kołaczyce (PK)
Koło (WP)
Kołobrzeg (ZP)
Koniecpol (ŚL)
Konin (WP)
Konstancin-Jeziorna (MZ)
Konstantynów Łódzki (ŁD)
Końskie (ŚK)
Koprzywnica (ŚK)
Korfantów (OP)
Koronowo (KP)
Korsze (WN)
Kosów Lacki (MZ)
Kostrzyn (WP)
Kostrzyn nad Odrą (LB)
Koszalin (ZP)
Koszyce (MA)
Kościan (WP)
Kościerzyna (PM)
Kowal (KP)
Kowalewo Pomorskie (KP)
Kowary (DŚ)
Koziegłowy (ŚL)
Kozienice (MZ)
Koźmin Wielkopolski (WP)
Koźminek (WP)
Kożuchów (LB)
Kórnik (WP)
Krajenka (WP)
Kraków (MA)
Krapkowice (OP)
Krasnobród (LU)
Krasnystaw (LU)
Kraśnik (LU)
Krobia (WP)
Krosno (PK)
Krosno Odrzańskie (LB)
Krośniewice (ŁD)
Krotoszyn (WP)
Kruszwica (KP)
Krynica Morska (PM)
Krynica-Zdrój (MA)
Krynki (PD)
Krzanowice (ŚL)
Krzepice (ŚL)
Krzeszowice (MA)
Krzywiń (WP)
Krzyż Wielkopolski (WP)
Książ Wielki (MA)
Książ Wielkopolski (WP)
Kudowa-Zdrój (DŚ)
Kunów (ŚK)
Kutno (ŁD)
Kuźnia Raciborska (ŚL)
Kwidzyn (PM)

Latowicz (MZ)
Lądek-Zdrój (DŚ)
Legionowo (MZ)
Legnica (DŚ)
Lesko (PK)
Leszno (WP)
Leśna (DŚ)
Leśnica (OP)
Lewin Brzeski (OP)
Leżajsk (PK)
Lębork (PM)
Lędziny (ŚL)
Libiąż (MA)
Lidzbark (WN)
Lidzbark Warmiński (WN)
Limanowa (MA)
Lipiany (ZP)
Lipno (KP)
Lipsk (PD)
Lipsko (MZ)
Lubaczów (PK)
Lubań (DŚ)
Lubartów (LU)
Lubawa (WN)
Lubawka (DŚ)
Lubień Kujawski (KP)
Lubin (DŚ)
Lublin (LU)
Lubliniec (ŚL)
Lubniewice (LB)
Lubomierz (DŚ)
Luboń (WP)
Lubowidz (MZ)
Lubraniec (KP)
Lubsko (LB)
Lubycza Królewska (LU)
Lutomiersk (ŁD)
Lututów (ŁD)
Lwówek (WP)
Lwówek Śląski (DŚ)

Łabiszyn (KP)
Łagów (ŚK)
Łańcut (PK)
Łapy (PD)
Łasin (KP)
Łask (ŁD)
Łaskarzew (MZ)
Łaszczów (LU)
Łaziska Górne (ŚL)
Łazy (ŚL)
Łeba (PM)
Łęczna (LU)
Łęczyca (ŁD)
Łęknica (LB)
Łobez (ZP)
Łobżenica (WP)
Łochów (MZ)
Łomianki (MZ)
Łomża (PD)
Łopuszno (ŚK)
Łosice (MZ)
Łowicz (ŁD)
Łódź (ŁD)
Łuków (LU)

Maciejowice (MZ)
Magnuszew (MZ)
Maków Mazowiecki (MZ)
Maków Podhalański (MA)
Malbork (PM)
Małogoszcz (ŚK)
Małomice (LB)
Margonin (WP)
Marki (MZ)
Maszewo (ZP)
Miasteczko Krajeńskie (WP)
Miasteczko Śląskie (ŚL)
Miastko (PM)
Michałowo (PD)
Miechów (MA)
Miejska Górka (WP)
Mielec (PK)
Mielno (ZP)
Mieroszów (DŚ)
Mieszkowice (ZP)
Mieścisko (WP)
Międzybórz (DŚ)
Międzychód (WP)
Międzylesie (DŚ)
Międzyrzec Podlaski (LU)
Międzyrzecz (LB)
Międzyzdroje (ZP)
Miękinia (DŚ)
Mikołajki (WN)
Mikołów (ŚL)
Mikstat (WP)
Milanówek (MZ)
Milicz (DŚ)
Miłakowo (WN)
Miłomłyn (WN)
Miłosław (WP)
Mińsk Mazowiecki (MZ)
Mirosławiec (ZP)
Mirsk (DŚ)
Mława (MZ)
Młynary (WN)
Modliborzyce (LU)
Mogielnica (MZ)
Mogilno (KP)
Mońki (PD)
Morawica (ŚK)
Morąg (WN)
Mordy (MZ)
Moryń (ZP)
Mosina (WP)
Mrągowo (WN)
Mrocza (KP)
Mrozy (MZ)
Mszana Dolna (MA)
Mszczonów (MZ)
Murowana Goślina (WP)
Muszyna (MA)
Mysłowice (ŚL)
Myszków (ŚL)
Myszyniec (MZ)
Myślenice (MA)
Myślibórz (ZP)

Nakło nad Notecią (KP)
Nałęczów (LU)
Namysłów (OP)
Narol (PK)
Nasielsk (MZ)
Nekla (WP)
Nidzica (WN)
Niemcza (DŚ)
Niemodlin (OP)
Niepołomice (MA)
Nieszawa (KP)
Nisko (PK)
Nowa Dęba (PK)
Nowa Ruda (DŚ)
Nowa Sarzyna (PK)
Nowa Słupia (ŚK)
Nowa Sól (LB)
Nowe (KP)
Nowe Brzesko (MA)
Nowe Miasteczko (LB)
Nowe Miasto (MZ)
Nowe Miasto Lubawskie (WN)
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ)
Nowe Skalmierzyce (WP)
Nowe Warpno (ZP)
Nowogard (ZP)
Nowogrodziec (DŚ)
Nowogród (PD)
Nowogród Bobrzański (LB)
Nowy Dwór Gdański (PM)
Nowy Dwór Mazowiecki (MZ)
Nowy Korczyn (ŚK)
Nowy Sącz (MA)
Nowy Staw (PM)
Nowy Targ (MA)
Nowy Tomyśl (WP)
Nowy Wiśnicz (MA)
Nysa (OP)

Oborniki (WP)
Oborniki Śląskie (DŚ)
Obrzycko (WP)
Odolanów (WP)
Odrzywół (MZ)
Ogrodzieniec (ŚL)
Okonek (WP)
Olecko (WN)
Olesno (OP)
Oleszyce (PK)
Oleśnica (DŚ)
Oleśnica (ŚK)
Olkusz (MA)
Olsztyn (ŚL)
Olsztyn (WN)
Olsztynek (WN)
Olszyna (DŚ)
Oława (DŚ)
Opalenica (WP)
Opatowiec (ŚK)
Opatów (ŚK)
Opatówek (WP)
Opoczno (ŁD)
Opole (OP)
Opole Lubelskie (LU)
Orneta (WN)
Orzesze (ŚL)
Orzysz (WN)
Osieck (MZ)
Osieczna (WP)
Osiek (ŚK)
Osjaków (ŁD)
Ostrołęka (MZ)
Ostroróg (WP)
Ostrowiec Świętokrzyski (ŚK)
Ostróda (WN)
Ostrów Lubelski (LU)
Ostrów Mazowiecka (MZ)
Ostrów Wielkopolski (WP)
Ostrzeszów (WP)
Ośno Lubuskie (LB)
Oświęcim (MA)
Otmuchów (OP)
Otwock (MZ)
Otyń (LB)
Ozimek (OP)
Ozorków (ŁD)
Ożarów (ŚK)
Ożarów Mazowiecki (MZ)

Pabianice (ŁD)
Pacanów (ŚK)
Paczków (OP)
Pajęczno (ŁD)
Pakość (KP)
Parczew (LU)
Parzęczew (ŁD)
Pasłęk (WN)
Pasym (WN)
Pelplin (PM)
Pełczyce (ZP)
Piaseczno (MZ)
Piaski (LU)
Piastów (MZ)
Piątek (ŁD)
Piechowice (DŚ)
Piekary Śląskie (ŚL)
Piekoszów (ŚK)
Pieniężno (WN)
Pieńsk (DŚ)
Pierzchnica (ŚK)
Pieszyce (DŚ)
Pilawa (MZ)
Pilica (ŚL)
Pilzno (PK)
Piła (WP)
Piława Górna (DŚ)
Pińczów (ŚK)
Pionki (MZ)
Piotrków Kujawski (KP)
Piotrków Trybunalski (ŁD)
Pisz (WN)
Piszczac (LB)
Piwniczna-Zdrój (MA)
Pleszew (WP)
Płock (MZ)
Płońsk (MZ)
Płoty (ZP)
Pniewy (WP)
Pobiedziska (WP)
Poddębice (ŁD)
Podkowa Leśna (MZ)
Pogorzela (WP)
Polanica-Zdrój (DŚ)
Polanów (ZP)
Police (ZP)
Polkowice (DŚ)
Połaniec (ŚK)
Połczyn-Zdrój (ZP)
Poniatowa (LU)
Poniec (WP)
Poręba (ŚL)
Poznań (WP)
Prabuty (PM)
Praszka (OP)
Prochowice (DŚ)
Proszowice (MA)
Prószków (OP)
Pruchnik (PK)
Prudnik (OP)
Prusice (DŚ)
Pruszcz (KP)
Pruszcz Gdański (PM)
Pruszków (MZ)
Przasnysz (MZ)
Przecław (PK)
Przedbórz (ŁD)
Przedecz (WP)
Przemków (DŚ)
Przemyśl (PK)
Przeworsk (PK)
Przyrów (ŚL)
Przysucha (MZ)
Przytyk (MZ)
Pszczyna (ŚL)
Pszów (ŚL)
Puck (PM)
Puławy (LU)
Pułtusk (MZ)
Puszczykowo (WP)
Pyrzyce (ZP)
Pyskowice (ŚL)
Pyzdry (WP)

Rabka-Zdrój (MA)
Raciąż (MZ)
Racibórz (ŚL)
Radków (DŚ)
Radlin (ŚL)
Radłów (MA)
Radom (MZ)
Radomsko (ŁD)
Radomyśl Wielki (PK)
Radoszyce (ŚK)
Radymno (PK)
Radziejów (KP)
Radzionków (ŚL)
Radzymin (MZ)
Radzyń Chełmiński (KP)
Radzyń Podlaski (LU)
Rajgród (PD)
Rakoniewice (WP)
Raszków (WP)
Rawa Mazowiecka (ŁD)
Rawicz (WP)
Recz (ZP)
Reda (PM)
Rejowiec (LU)
Rejowiec Fabryczny (LU)
Resko (ZP)
Reszel (WN)
Rogoźno (WP)
Ropczyce (PK)
Rozprza (ŁD)
Różan (MZ)
Ruciane-Nida (WN)
Ruda Śląska (ŚL)
Rudnik nad Sanem (PK)
Rumia (PM)
Rybnik (ŚL)
Rychtal (WP)
Rychwał (WP)
Rydułtowy (ŚL)
Rydzyna (WP)
Ryglice (MA)
Ryki (LU)
Rymanów (PK)
Ryn (WN)
Rypin (KP)
Rzepin (LB)
Rzeszów (PK)
Rzgów (ŁD)

Sandomierz (ŚK)
Sanniki (MZ)
Sanok (PK)
Sejny (PD)
Serock (MZ)
Sędziszów (ŚK)
Sędziszów Małopolski (PK)
Sępopol (WN)
Sępólno Krajeńskie (KP)
Sianów (ZP)
Siechnice (DŚ)
Siedlce (MZ)
Siedliszcze (LU)
Siemianowice Śląskie (ŚL)
Siemiatycze (PD)
Sieniawa (PK)
Siennica (MZ)
Sienno (MZ)
Sieradz (ŁD)
Sieraków (WP)
Sierpc (MZ)
Siewierz (ŚL)
Skalbmierz (ŚK)
Skała (MA)
Skarszewy (PM)
Skaryszew (MZ)
Skarżysko-Kamienna (ŚK)
Skawina (MA)
Skępe (KP)
Skierniewice (ŁD)
Skoczów (ŚL)
Skoki (WP)
Skórcz (PM)
Skwierzyna (LB)
Sława (LB)
Sławków (ŚL)
Sławno (ZP)
Słomniki (MA)
Słubice (LB)
Słupca (WP)
Słupsk (PM)
Sobótka (DŚ)
Sochaczew (MZ)
Sochocin (MZ)
Sokołów Małopolski (PK)
Sokołów Podlaski (MZ)
Sokółka (PD)
Solec Kujawski (KP)
Solec nad Wisłą (MZ)
Sompolno (WP)
Sopot (PM)
Sosnowiec (ŚL)
Sośnicowice (ŚL)
Stalowa Wola (PK)
Starachowice (ŚK)
Stargard (ZP)
Starogard Gdański (PM)
Stary Sącz (MA)
Staszów (ŚK)
Stawiski (PD)
Stawiszyn (WP)
Stąporków (ŚK)
Stepnica (ZP)
Stęszew (WP)
Stoczek Łukowski (LU)
Stopnica (ŚK)
Stronie Śląskie (DŚ)
Strumień (ŚL)
Stryków (ŁD)
Strzegom (DŚ)
Strzelce Krajeńskie (LB)
Strzelce Opolskie (OP)
Strzeleczki (OP)
Strzelin (DŚ)
Strzelno (KP)
Strzyżów (PK)
Sucha Beskidzka (MA)
Suchań (ZP)
Suchedniów (ŚK)
Suchowola (PD)
Sulechów (LB)
Sulejów (ŁD)
Sulejówek (MZ)
Sulęcin (LB)
Sulmierzyce (WP)
Sułkowice (MA)
Supraśl (PD)
Suraż (PD)
Susz (WN)
Suwałki (PD)
Swarzędz (WP)
Syców (DŚ)
Szadek (ŁD)
Szamocin (WP)
Szamotuły (WP)
Szczawnica (MA)
Szczawno-Zdrój (DŚ)
Szczebrzeszyn (LU)
Szczecin (ZP)
Szczecinek (ZP)
Szczekociny (ŚL)
Szczucin (MA)
Szczuczyn (PD)
Szczyrk (ŚL)
Szczytna (DŚ)
Szczytno (WN)
Szepietowo (PD)
Szklarska Poręba (DŚ)
Szlichtyngowa (LB)
Szprotawa (LB)
Sztum (PM)
Szubin (KP)
Szydłów (ŚK)
Szydłowiec (MZ)

Ścinawa (DŚ)
Ślesin (WP)
Śmigiel (WP)
Śrem (WP)
Środa Śląska (DŚ)
Środa Wielkopolska (WP)
Świątniki Górne (MA)
Świdnica (DŚ)
Świdnik (LU)
Świdwin (ZP)
Świebodzice (DŚ)
Świebodzin (LB)
Świecie (KP)
Świeradów-Zdrój (DŚ)
Świerzawa (DŚ)
Świętochłowice (ŚL)
Świnoujście (ZP)

Tarczyn (MZ)
Tarnobrzeg (PK)
Tarnogród (LU)
Tarnowskie Góry (ŚL)
Tarnów (MA)
Tczew (PM)
Terespol (LU)
Tłuszcz (MZ)
Tolkmicko (WN)
Tomaszów Lubelski (LU)
Tomaszów Mazowiecki (ŁD)
Toruń (KP)
Torzym (LB)
Toszek (ŚL)
Trzcianka (WP)
Trzciel (LB)
Trzcińsko-Zdrój (ZP)
Trzebiatów (ZP)
Trzebinia (MA)
Trzebnica (DŚ)
Trzemeszno (WP)
Tuchola (KP)
Tuchów (MA)
Tuczno (ZP)
Tuliszków (WP)
Tułowice (OP)
Turek (WP)
Turobin (LB)
Tuszyn (ŁD)
Twardogóra (DŚ)
Tychowo (ZP)
Tychy (ŚL)
Tyczyn (PK)
Tykocin (PD)
Tyszowce (LU)

Ujazd (ŁD)
Ujazd (OP)
Ujście (WP)
Ulanów (PK)
Uniejów (ŁD)
Urzędów (LU)
Ustka (PM)
Ustroń (ŚL)
Ustrzyki Dolne (PK)

Wadowice (MA)
Wałbrzych (DŚ)
Wałcz (ZP)
Warka (MZ)
Warszawa (MZ)
Warta (ŁD)
Wasilków (PD)
Wąbrzeźno (KP)
Wąchock (ŚK)
Wągrowiec (WP)
Wąsosz (DŚ)
Wejherowo (PM)
Węgliniec (DŚ)
Węgorzewo (WN)
Węgorzyno (ZP)
Węgrów (MZ)
Wiązów (DŚ)
Wielbark (WN)
Wieleń (WP)
Wielichowo (WP)
Wieliczka (MA)
Wieluń (ŁD)
Wieruszów (ŁD)
Więcbork (KP)
Wilamowice (ŚL)
Wiskitki (MZ)
Wisła (ŚL)
Wiślica (ŚK)
Witkowo (WP)
Witnica (LB)
Wleń (DŚ)
Władysławowo (PM)
Włocławek (KP)
Włodawa (LU)
Włodowice (ŚL)
Włoszczowa (ŚK)
Wodzisław (ŚK)
Wodzisław Śląski (ŚL)
Wojcieszów (DŚ)
Wojkowice (ŚL)
Wojnicz (MA)
Wolbórz (ŁD)
Wolbrom (MA)
Wolin (ZP)
Wolsztyn (WP)
Wołczyn (OP)
Wołomin (MZ)
Wołów (DŚ)
Woźniki (ŚL)
Wrocław (DŚ)
Wronki (WP)
Września (WP)
Wschowa (LB)
Wyrzysk (WP)
Wysoka (WP)
Wysokie Mazowieckie (PD)
Wyszków (MZ)
Wyszogród (MZ)
Wyśmierzyce (MZ)

Zabłudów (PD)
Zabrze (ŚL)
Zagórów (WP)
Zagórz (PK)
Zakliczyn (MA)
Zaklików (PK)
Zakopane (MA)
Zakroczym (MZ)
Zalewo (WN)
Zambrów (PD)
Zamość (LU)
Zator (MA)
Zawadzkie (OP)
Zawichost (ŚK)
Zawidów (DŚ)
Zawiercie (ŚL)
Ząbki (MZ)
Ząbkowice Śląskie (DŚ)
Zbąszynek (LB)
Zbąszyń (WP)
Zduny (WP)
Zduńska Wola (ŁD)
Zdzieszowice (OP)
Zelów (ŁD)
Zgierz (ŁD)
Zgorzelec (DŚ)
Zielona Góra (LB)
Zielonka (MZ)
Ziębice (DŚ)
Złocieniec (ZP)
Złoczew (ŁD)
Złotoryja (DŚ)
Złotów (WP)
Złoty Stok (DŚ)
Zwierzyniec (LU)
Zwoleń (MZ)

Żabno (MA)
Żagań (LB)
Żarki (ŚL)
Żarnów (ŁD)
Żarów (DŚ)
Żary (LB)
Żelechów (MZ)
Żerków (WP)
Żmigród (DŚ)
Żnin (KP)
Żory (ŚL)
Żukowo (PM)

Żuromin (MZ)
Żychlin (ŁD)
Żyrardów (MZ)
Żywiec (ŚL)

 

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży energetyki cieplnej.

Firma

SOBOWIDZ Odlewnia Staliwa, Żeliwa i Metali Nieżelaznych. Rusztowiny Cr

Adres: T.Kościuszki 21, 83-033 Sobowidz

Nr telefonu: 663390062 Skopiuj

Nr telefonu: 583477794 Skopiuj

Nr telefonu: 586828226 Skopiuj

Nr telefonu: 583423740 Skopiuj

Faks: 586828226 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal energetykacieplna.pl