Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2016-09-18

Audyt Energetyczny

brak grafiki
Zasięg:
krajowy

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis energetykacieplna.pl

CEB.COM.PL - Charakterystyka Energetyczna Budynków

Adres: Św. Leonarda 65, 32-700 Bochnia
Nr telefonu: 787583988 Pokaż numer

Audyt energetyczny jest wykonywany na potrzeb termomodernizacyjne nie ocieplonych istniejących budynków osób prywatnych lub instytucji publicznych. Zadaniem audytu energetycznego jest wyznaczenie wszystkich możliwych sposobów zmniejszenia (min. 25% lub 15% po zmianie żródła ciepła po 1992 roku) strat energii potrzebnej do ogrzewania i przygotowania w ciepłej wody użytkowej w budynku. Audytor energetyczny jest zobowiązany przedstawić i sporządzić osobie zainteresowanej termomodernizacją budynku szczegółowy raport z możliwymi wariatami zgodnymi z aktualnym rozporządzeniem Ministra Budownictwa i Infrastruktury.
Obecnie audyt energetyczny jest wymagany przy programach z Narodowego (lub Wojewódzkiego) Funduszu ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej np. program Jawor z WFOŚIGW w Krakowie. Do audytu należy dodatkowo wykonać audyt efektywności ekologicznej czyli analizę ekologiczno-środowiskową.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe