Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2015-08-04

Powrót do kalendarium
Szkolenie systemu Lockout-Tagout

Szkolenie wprowadzające do używania systemu bezpieczeństwa Lockout/Tagout

Czas trwania:
4 godz.
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Specjaliści Industriel posiadający ponad 10-letnie doświadczenie we wdrożeniach systemu Lockout/Tagout prowadzą szkolenia wyjazdowe, w siedzibie Klienta.

Kluczowym elementem systemu LockOut-TagOut jest uświadomienie załogi, jak ważne dla ich bezpieczeństwa jest zastosowanie Lockout'u. Jeżeli pracownicy nie będą poinformowani, albo przekonani o blokowaniu Lock Out, to nawet najlepszy system nie będzie działać. Firma INDUSTRIEL prowadzi szkolenia LOTO w taki sposób, aby pokazać korzyści dla każdego pracownika ze stosowania Lockout/Tagout dla podwyższenia bezpieczeństwa wszystkich.

Szkolenia są prowadzone z myślą o liderach bezpieczeństwa oraz pracownikach wystawionych na działanie niebezpiecznych rodzajów energii zasilających urządzenia zakładowe. Prawdziwa skuteczność procedur bezpieczeństwa leży w ich akceptacji i realizacji w praktyce. Można znacząco ograniczyć wypadki jeśli ludzie chcą i są w stanie przestrzegać procedury bezpieczeństwa.

Szkolenia prowadzone przez Industriel prezentują, jak używać różnych urządzeń lockout/tagout i w jaki sposób zapobiegają one występowaniu wypadków śmiertelnych. To, co szkolenie ma przekazać, to sposób w jaki za pomocą małych, logicznych i nie wymagających wielkiego wysiłku kroków można znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo pracowników.

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Organizator

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

Adres: 1 Brygady 16/66, 33-300 Nowy Sącz
Nr telefonu: +48 18 442 18 10 Pokaż numer
Faks: +48 18 442 18 10 Pokaż numer

Przy kontakcie powołaj się na portal energetykacieplna.pl