Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Riello
Powrót do listy szkoleń Ostatnia aktualizacja: 2014-03-18

Powrót do kalendarium
ASTOR Tour 2014 - tradycyjnie nowocześni
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Jedynym zasobem na całym świecie, którego wszyscy mamy po równo, bez względu na wiek, pochodzenie, zarobki, wykształcenie czy doświadczenie jest... czas. Jak łatwo, szybko i na czas zbudować system automatyki? Firma ASTOR – dostawca nowoczesnych technologii automatyki, robotyki i technologii IT dla polskiego przemysłu i produkcji – zaprasza na ogólnopolski cykl seminariów ASTOR Tour 2014, przeznaczonych dla użytkowników oraz integratorów systemów sterowania.

24 godziny na dobę mają zarówno automatyk z Ostrowa, jak i Bill Gates. To, co ich różni, to sposób, w jaki korzystają z tego zasobu. Istnieje kilka praktycznych porad, jak efektywnie wykorzystywać czas. Inżynierowie firmy ASTOR w myśl zasady „czas to pieniądz", będą dzielić się doświadczeniami dotyczącymi tego, jak i gdzie klienci, z którymi współpracują, optymalizują czas przeznaczony na projektowanie, wdrożenie i uruchomienie systemów sterowania, wizualizacji i robotyki.

Seminaria z cyklu „ASTOR Tour 2014 – tradycyjnie nowocześni" odbędą się w 8 miastach Polski: Krakowie (1 kwietnia), Wrocławiu (2 kwietnia), Sulechowie (3 kwietnia), Warszawie (4 kwietnia), Lublinie (8 kwietnia), Łodzi (9 kwietnia), Gdańsku (10 kwietnia), Białymstoku (14 kwietnia).

Cykl spotkań łączy prezentacje najnowszych trendów w obszarach automatyki i oprogramowania przemysłowego oraz systemów zrobotyzowanych z elementami warsztatów technicznych, podczas których mogą Państwo samodzielnie przetestować najnowsze rozwiązania. ASTOR Tour 2014 to doskonała okazja do spotkania się z ekspertami branżowymi oraz odkrycia możliwości funkcjonalnych systemów sterowania i rozwiązań IT dla przemysłu.

Seminaria skierowane są do:

  • automatyków, inżynierów służb Utrzymania Ruchu,
  • projektantów systemów automatyki, oprogramowania i robotyki dla przemysłu,
  • kadry kierowniczej średniego szczebla działów technicznych firm produkcyjnych oraz inżynieryjnych (integratorów systemów).

Firma ASTOR posiada kompetencje i bogate doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć. W ciągu ostatnich kilku lat firma ASTOR przygotowywała m.in. konferencje ASTOR Euro Tour 2012, ASTOR Tour 2013, Wonderware Roadshow i Industrial IT Roadshow oraz cykliczne "Śniadania z ASTORem", które przyciągnęły wielu profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ASTOR Tour 2014!

Więcej informacji oraz formularz rejestracji znajduje się na stronie:

www.astor.com.pl/astortour2014

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży energetyki cieplnej.

Organizator

ASTOR Sp. z o.o.

Adres: Smoleńsk 29, 31-112 Kraków

Nr telefonu: 012 428-63-00 Skopiuj

Faks: 012 428-63-09 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal energetykacieplna.pl