Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-12-27
Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

Targi ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Istotą targów jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

W ramach targów swoją ofertę prezentują firmy o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej, cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, inteligentnych sieci energetycznych, energii odnawialnej, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT.

Ekspozycję dopełniają konferencje, fora i szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej.

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej: www.energetics.targi.lublin.pl.

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

.

Nr telefonu: (81) 458 15 50 ; 515 738 508 Pokaż numer
Adres e-mail: k.steplewska@targi.lublin.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal energetykacieplna.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe