Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2019-03-14
.steute na targach AUTOMATICON 2019 w Warszawie

Zapraszamy na targi AUTOMATICON 2019!

26 marca br. rozpocznie się w Centrum Expo XXI w Warszawie kolejna edycja targów AUTOMATICON. To najważniejsza w kraju impreza związana z automatyką, przygotowujemy się zatem do niej bardzo starannie.

W tym roku pokażemy wiele nowości, z czego jedna zasługuje na szczególne wyróżnienie. Zaprezentujemy bowiem nasze nowe sprzętowo-programistyczne środowisko „nexy", które ma dużą szansę na zrewolucjonizowanie szeroko rozumianej intralogistyki. Niezależnie od tego, czy chodzi o systemy eKanban czy Andon, sygnalizacyjne kolumny świetlne czy pojazdy AGV – nasze rozwiązania pozwalają na wprowadzenie głębokich zmian w przemysłowych procesach przepływu materiałów i pracy, z ogromnym potencjałem optymalizacji.


Inteligentne rozwiązania „nexy" bazują na bezprzewodowych czujnikach i wyłącznikach zasilanych z baterii (montowanych, przykładowo, na transporterach rolkowych czy regałach magazynowych), urządzeniach pośredniczących oraz specjalnie opracowanym oprogramowaniu. Umożliwiają one stałą wymianę informacji pomiędzy halami produkcyjnymi, a systemami informatycznymi przedsiębiorstwa odpowiedzialnymi za zarządzanie produkcją i gospodarką magazynową. Informacje na temat tego rozwiązania można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.nexy.net

Drugą ważną nowością prezentowaną na targach są nowoczesne wyłączniki linkowe zatrzymania awaryjnego oraz czujniki zbiegania taśmy przenośników taśmowych serii ZS 92 S(R). Są to bardzo solidne urządzenia, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczone przed oddziaływaniem agresywnych mediów czy wilgoci. Nowoczesne wzornictwo i cały szereg zalet funkcjonalnych czyni je prawdopodobnie najbardziej uniwersalnymi urządzeniami tego typu dostępnymi na rynku.

Zaprezentujemy także dwie nowe serie przeciwwybuchowych wyłączników krańcowych przeznaczonych do pracy w temperaturze sięgającej -60oC oraz nowe blokady elektromagnetyczne bezpieczeństwa serii Ex STM 298-3GD.


W ostatnich latach kładziemy duży nacisk na promocję bardzo innowacyjnych rozwiązań technicznych, do których zaliczyć można niewątpliwie łączniki i czujniki bezprzewodowe, oparte na technologii sWave, w topologii point-to-point. Została ona zaadoptowana na potrzeby oferowanych przez nas urządzeń, m.in. łączników krańcowych, łączników nożnych i linkowych, kaset sterowniczych, czujników indukcyjnych oraz klamek drzwiowych ze zintegrowanymi przyciskami sterującymi. Nadmienić należy, że oferowane przez nas łączniki bezprzewodowe dostępne są wersjach zasilanych z baterii, ale również bezbateryjnych, gdzie energia niezbędna do transmisji radiowej dostarczana jest przez ogniwa słoneczne lub specjalny generator elektrodynamiczny, przetwarzający energię kinetyczną w elektryczną.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska: Hala I, stoisko C5.

Kategoria wydarzenia:

Inne

Terminy wydarzenia

Dodane przez

steute Polska

Adres: al. Wilanowska 321, 02-665 Warszawa
Nr telefonu: 22 843 08 20 Pokaż numer
Faks: 22 843 30 52 Pokaż numer

Przy kontakcie powołaj się na portal energetykacieplna.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe