Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2020-03-17
Przemysłowa klimatyzacja - niezawodne rozwiązania dla biznesu

Szukasz rozwiązań z zakresu klimatyzacji i wentylacji dla przemysłu? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą IntrCooll, która stanowi rewolucyjne rozwiązanie w zakresie montażu bezpośredniego chłodzenia wyparnego.

1. Klimatyzacja przemysłowa o wysokiej wydajności
2. Gdzie można zainstalować IntrCooll?
3. Najwyższa jakość powietrza
4. Oszczędności związane z klimatyzacją przemysłową

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wieloletniego doświadczenia w dziedzinie klimatyzacji przemysłowych, rozwiązania tej firmy charakteryzują się wysoką skutecznością, a jednocześnie można je znaleźć w atrakcyjnej cenie.

Klimatyzacja przemysłowa o wysokiej wydajności

Nowoczesna wentylacja przemysłowa łączy w sobie niższe koszty chłodzenia przy zapewnieniu maksymalnego dostępu do świeżego powietrza wewnątrz hal. O ile jeszcze kilka lat temu podobne rozwiązania wymagały dużych inwestycji, a ich montaż zajmował wiele czasu, obecnie sytuacja wygląda inaczej. Dzięki IntrCooll łatwo spełnisz wszystkie przepisy prawa związane z utrzymaniem należytej temperatury w miejscu, w którym pracują osoby zatrudnione w danym obiekcie. Podczas gorących i wilgotnych dni zyskasz gwarancję komfortowych warunków pracy. To natomiast przełoży się na większe zadowolenie pracowników oraz brak problemów z obniżeniem wydajności, co zawsze występuje w tych miejscach, w których brakuje klimatyzacji. Jak widzisz, argumentów przemawiających za skorzystaniem z tej technologii jest wiele. Dodatkowe informacje oraz kontakt do przedstawiciela firmy, która zajmuje się takimi wdrożeniami, znajdziesz na stronie https://www.oxy-com.pl/urzadzenie-chlodzenie-hal/. Warto zapoznać się z dostępną broszurą, w której można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.

Gdzie można zainstalować IntrCooll?

Technologia została zaprojektowana w taki sposób, aby można było ją zastosować praktycznie w każdym miejscu. Sprawdzi się również w tych obiektach, gdzie inne klimatyzacje zawodziły i jednocześnie generowały duże zużycie energii. Wielu klientów, u których została zainstalowana klimatyzacja przemysłowa IntrCooll, potwierdza, że nowy system zużywa zaledwie 10% energii w porównaniu do wcześniejszych klimatyzacji. Już po kilku miesiącach zaczniesz więc realnie oszczędzać, a jednocześnie przez cały czas twoi pracownicy będą mieli zapewnione idealne warunki do pracy. Rozwiązanie jest idealne między innymi do następujących typów obiektów:

• duże magazyny,
• hale produkcyjne,
• składy,
• biura.

Równie wszechstronny jest sposób montażu, gdyż można ją zainstalować zarówno na dachu, jak i na ścianie. Zlecając niezbędne prace doświadczonym specjalistom, zyskujesz gwarancję, że niezależnie od tego, gdzie zostanie postawiona jednostka, system będzie działał bez żadnych problemów. Dla pomieszczeń przemysłowych oraz komercyjnych zaletą jest również to, że oprócz efektywnego chłodzenia latem, obiekt będzie prawidłowo wentylowany i filtrowany przez cały rok. Dodatkowe zalety opisano w tym miejscu https://www.oxy-com.pl/urzadzenie-wentylacja-hal-4s/. Jeżeli wciąż nie jesteś przekonany do systemu IntrCooll, poczytaj o cichej pracy całej instalacji oraz braku szkodliwych dla środowiska gazów HCFC. Są to kolejne argumenty, które przemawiają za zrezygnowaniem z przestarzałych technologii na rzecz nowoczesnych klimatyzacji i wentylacji.

Najwyższa jakość powietrza

Opisywane rozwiązania pomagają stworzyć sprzyjające warunki pracy, co zwiększa zaangażowanie całego personelu. Wszyscy specjaliści są zgodni, że dostęp do świeżego powietrza o odpowiedniej temperaturze ma ogromny wpływ na samopoczucie pracowników, a co za tym idzie ich wydajność. Warto również wspomnieć, że zapewnienie wszystkim zatrudnionym osobom takich warunków jest prawnym obowiązkiem przedsiębiorcy. Dzięki technologii IntrCooll opłaca się to zrobić również przez wzgląd na ekonomię. System wyposażony jest w inteligentny układ sterowania, dzięki czemu możesz z dowolnego miejsca zarządzać całą klimatyzacją przemysłową. Wystarczy, że skorzystasz z urządzenia podłączonego do internetu, a będziesz mógł na bieżąco monitorować wydajność oraz koszty eksploatacji. Nie musisz jednak tego robić, gdyż system automatycznie dostosuje pracę wszystkich podłączonych urządzeń do aktualnych warunków pogodowych. Wyeliminowano dzięki temu ryzyko związane z niewyłączeniem systemu przez pracowników, co generowałoby niepotrzebne koszty wtedy, gdy w obiekcie nie znajdowałyby się żadne osoby.

Oszczędności związane z klimatyzacją przemysłową

Zarówno klimatyzacja przemysłowa, wentylacja, jak i pozostałe instalacje charakteryzują się gwarancją wysokich oszczędności. Najlepszym przykładem jest system chłodzenia wstępnego z wykorzystaniem systemu PreCooll, który dostępny jest na stronie https://www.oxy-com.pl/oxyvap-precooll-chlodzenie-wstepne/. Ta niewielka inwestycja może przełożyć się na zaoszczędzenie aż 1/3 całkowitych kosztów chłodzenia. Dodatkowo redukowany jest negatywny wpływ działalności na środowisko naturalne, co możesz wykazać jako działania ekologiczne twojej firmy. Nawet przy analizowaniu krótkich okresów działania takich systemów widać duże oszczędności, ale największe wrażenie robią statystyki przy obliczaniu długoterminowych kosztów eksploatacji.

Autor:
OXYCOM
Źródło:
Linkhouse