Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-05-10
Klimatyzatory przemysłowe dostępne od zaraz z magazynu w Polsce

Klimatyzatory dedykowane są dla zakładów produkcyjnych. Sprawdzą się w chłodzeniu szaf sterowniczych

Nowinką technologiczną jest to, że jeśli zamówisz klimatyzator i obniżysz temperaturę o 10°C w swojej szafie to żywotność urządzeń elektronicznych wydłuży się. 

Dlatego zapraszamy serdecznie do wysłania zapytania na adres kontakt@csi.pl, ponieważ w naszej ofercie znajdują się klimatyzatory przemysłowe dostępne od zaraz. Co to dokładnie oznacza? Jeśli zainteresuje Cię wybrany model spośród tych, które prezentujemy w tym artykule napisz lub zadzwoń i zapytaj o natychmiastową dostawę. Jeśli okaże się, że model, który wybrałeś jest jeszcze dostępny to odrazu zostanie do Ciebie wysłany. Bez konieczności oczekiwania na produkcję, która niejednokrotnie trwa kilka lub kilkanaście tygodni. Wszystkie klimatyzatory są fabrycznie nowe i posiadają 2-letnią gwarancję.

Klimatyzatory dedykowane są dla zakładów produkcyjnych. Sprawdzą się w chłodzeniu szaf sterowniczych przy liniach technologiczny. Można je wykorzystać do chłodzenia falowników, serwonapędów. Niektóre klimatyzatory mogą pracować w bardzo trudnym środowisku panującym na halach produkcyjnych np. w hutach szkła czy firmach produkujących elementy drewniane, gdzie „lecą wióry" a także w zakładach, gdzie występuje mgiełka olejowa (czyli w środowisku bardzo zabrudzonym). Wybrane modele posiadają możliwość zdalnego sterowania i monitorowania ich pracy co ułatwia i przyśpiesza procesy w zakładzie produkcyjnym. Niektóre firmy posiadają niewiele miejsca na zainstalowanie klimatyzatorów, dlatego wychodzimy na przeciw potrzebom i można u nas zamówić wersję „Slim Fit". Łatwy montaż i szybki serwis to kolejna zaleta produktów. Niektóre klimatyzatory posiadają zwiększoną odporność na korozję, a wybrane modele wyprodukowane są ze stali nierdzewnej 316L. W ofercie znajdują się też wersje, które można umieścić „pod gołym niebem" tzw. „outdoor", a więcej informacji otrzymać można kontaktując się z nami bezpośrednio.                                                                                                                                                           

Autor:
CSI S.A.
Źródło:
https://csi.pl/wydajne-klimatyzatory-przemyslowe-dostepne-od-zaraz-z-magazynu-w-polsce/
Dodał:
CSI S.A.

Czytaj także